Cześć

Cześć.
Mam na imię Martyna a lat mam 17.
Nie wiem, czy powinnam pisać o sobie od razu coś konkretnego, ale… interesuję się historią i kinem (również niezależnym). Słucham głównie polskiego punka oraz starego dobrego rocka. :P
Anime oglądam długo, lecz bardzo sporadycznie. Dużo przede mną, także nadal uzupełniam swoją wiedzę :D

Siemanko wita kamkom
Jakie jedt twoje ulubione anime?

Witaj moja imienniczko :P Skąd jesteś?

Siemcia Martyna :D Witam cię serdecznie na naszym super wspaniałym forum :P Mam nadzieję, że będziesz się tu z nami dobrze bawiła i zapraszam na chat ^^

Witaj na forum, zapraszam także na czat i tsa :D

Jakie zespoły rockowe możesz polecić?

Gintama!:)

Łatwiej byłoby mi określić, w jakich nie gustuję. Nie przepadam za romansem pokazanym w anime czy mandze. A to dziwne, bo romansidła lubię czytać :)

Jak miło <3 Z Wałbrzycha :)

Dziękuję za przeurocze przywitanie :D I oczywiście chętnie skorzystam z zaproszenia :)

Generalnie kręcę się wśród klasyki - Guns n’ Roses, AC/DC, Led Zeppelin, The Doors, RHCP czy nawet Black Sabbath :)

O właśnie zapomniałem spytać. Jaki rocznik? :D

1997, ;3

Czyli już urodziny masz za sobą. Pytałem, bo ja de facto też mam 17 bo osiemnastkę mam w sierpniu :P

Czyli tak :D Faktycznie, podanie samego wieku może być odrobinę…mylące :D

Witaj, jak już koledzy nadmienili zapraszam na chat ^^ i jedno z pytań to, grywasz w gry komputerowe ?

O, mam jeszcze 2 pytanka. Do jakiej szkoły chodzisz (chodzi mi jaki profil)? Masz instagrama? :D

O ktoś z mojego rocznika. :D Wita cię Tri. Również zapraszam na nasz interesujący czat :)

Lubię! Często grywam u znajomych. Od Osu! po Wiedźmina czy Final Fantasy. :))

Jestem na humanie ;_;

Niee, szczyt moich społecznoportalowych możliwości to facebook xD

Również Cię witam, Tri. Miło mi :)))

Heeej :> Ja również dorzucę pytanko od siebie - czy na twoim avku to nie jest przypadkiem Mozart z filmu “Amadeusz”? :D

Oczywiście, to Mozart. Jedna z moich filmowych miłości :3 Liczyłam, że ktoś go rozpozna :D

Powitać pragnę serdecznie. Pharios Shaphire się zwę i jestem Pół-Biesem
Pytanko: Kojarzysz uniwersum Shin Megami Tensei ?

Wow, a już się bałam, że tylko uczniowie szkół muzycznych mają styczność z tym świetnym filmem :D Ten epicki śmiech Wolfganga, ahhhh <3

Wow, nie dość, że tyle samo lat, to jeszcze obie jesteśmy na humanie. Nieźle XD

Cześć, tu Azazel-sensei
Masz jakieś inne ulubione anime? Postacie z anime?