Cześć

Imię: Krzysztof
Lat: 15
Ulubione anime: Dużo tego jest (nawet bardzo), ale Code Geass chyba góruje.
Ulubiony gatunek muzyczny: Ogólnie wszystko :)
Zainteresowania: M&A, gry komputerowe i ostatnio informatyka.
Skąd dowiedziałeś się o forum: Od prezentera “Maniek” z radia A-O
Przy okazji: Szukam konwentowych znajomych (Lub ogólnie znajomych), o podobnych zainteresowaniach, a przynajmniej tym pierwszym ;]

Siemka tu Kageno! Witam na forum mam nadziej że zostaniesz na dłużej. Mam pytanko skąd jesteś?

Podkarpacie (Okolice Dębicy)

Siemanko Krzysiu! Witam Cię cieplutko na naszym super forum C: Skąd jesteś? A może masz jakieś ulubione zespoły skoro z gatunku nic konkretnego nie powiesz? xd Mam nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej i zapraszam na chat i tsa :)

@EDIT
oooo Kageno mnie ubiegł z pytaniem “skąd jesteś” xd

Siemango ;)
Lubisz masło?

Wręcz uwielbiam :d

@EDIT
Na tsa wejdę jutro, ale już się nie mogę doczekąć :)

Siemanko :3

Heej!~ Mów mi COCO >.< już się bałam ze żaden nowy chłopak do nas nie zajrzy bo od jakiegoś czasu same dziewczyny wpadały do nas na forum… Bardzooo miło mi poznać! ^^ Lubisz może rysować? : o

Bardzo chciałbym się nauczyć, ale aktualnie raczej marnie mi to wychodzi :(

Może i dopiero z konwentu wróciłem, ale mam jeszcze siłę przywitać nowego…heeeej, jam jest Yankesss padnięty!

Siemka milo poznać.Mam nadzieje ze zostaniesz z nami na dłużej. Piszesz ze szukasz przyjaciół z konwentów bądź chcesz poznać nowych. Podaj na jakich konwentach byleś. Jak byś miał pytania to możesz je kierować do mnie.

Siemaneczko ^^ mango wita :P

[quote]Przy okazji: Szukam konwentowych znajomych (Lub ogólnie znajomych), o podobnych zainteresowaniach, a przynajmniej tym pierwszym ;][/quote] mówisz że szukasz znajomych to od razu pytam czy będziesz na Japoniconie5 w ten weekend?? Bo ja i jedna koleżanka będziemy
Dodatkowo chciałbymzapytać o gatunek echi… czy jest ci znany, coś z niego widział,
jeśliś widział to czy znasz może serię Highschool DxD?
Mam nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej ^^

Oczywiście, że jest :)
Highschool DxD znam bardzo dobrze, nawet próbowałem za nowelkę się brać, ale trochę już czytam, więc czasu brakuje.
Na Japaniconie niestety nie będę, ale na BxmassCon’ie tak (Mam nadzieję, że nie sam).

EDIT.
Byłem na Magnificon’ie XIV i NiucCon’ie 6. Niestety byłem sam, tak więc przydałoby się zapoznać z innymi.

Siemanko! Trochę już pogadaliśmy a ja Cie jeszcze oficjalnie nie przywitałem :D Witaj na forum i zostań z nami jak najdłużej.
Co do BxmassConu - mam nadzieję że się spotkamy bo też się tam wybieram!
Oglądałeś może High School Of The Dead? Jeżeli lubisz komedie akcji z funservisem to musisz obejrzeć - Dla mnie genialne.

Witaj Jeszcze Raz!

Dzięki H.O.T.D. poznałem świat M&A, tak więc jestem szczerym fanem tej serii :)