Czesc :-)

Czesc :-),
Sorki, ze pisze dopiero teraz, jednak lepiej pozno niz wcale. Anime i mange bardzo lubie, pozwalaja sie one oderwac od szarosci dnia i monotonni codziennosci.

Interesuje sie rowniez socjologia, historia, polityka, grami komputerami :-P

Mam nadzieje, ze tutaj bedzie mi milo :-)

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2

Witam, Ja jest Nekrin de Nekrinius!

Skąd jesteś?

Jestem z Tczewa, taka tam mala miescina pod Gdanskiem, w ktorym chcialbym zamieszkac :-)

Uuuu…to blisko jesteśmy bo ja Starogard Gdański a to jakieś 15 minut do Tczewa xd

Siemanko xD
Lubisz masło?

Ano blisko :-). Ja wole jednak Gdansk, za Tczewem i dojazdami do pracy codziennymi nie przepadam :-).

Bardzo lubie maslo, ale takie dobre, a nie jakies sztuczne badziewie :-P. Ty jak rozumiem tez je lubisz ? ;-)

Siemka, jak masz na imię? :D I skoro już wspomniałeś o grach komputerowych to w jakie najchętniej grywasz?
Miłego pobytu na forum życzę!

Jestem Piotrek, milo mi :-). A Ty jak masz na imie ? Chyba Ala, ale rozum moze mnie zwodzic :-P. Najchetniej gram w RPG typu Elder Scrolls, Gothic, Baldurs Gate itp. :-). Ostatnio gram rzadko, duzo pracuje i w wolnych chwilach chodze na silownie.
A w co Ty grywasz, kiedy oczywiscie masz czas ?

Co do imienia - zgadza się. :p a najczęściej gram w strategiczne gry, ale co się będę rozpisywać, to Twój temat!

Ja też o wiele bardziej wole strategie xd

Witamy w naszej forumowej rodzince! Co studiujesz? Ile masz lat? Jakiej muzyki słuchasz? : >

Siemanko Pietrek (o ile nie przeszkadza ci to, bo to moje ulubione zdrobnienie do Piotra xD ), witam na naszym forum :3 Jakie są twoje ulubione animce? Jeździsz coś na konwenty? Mam nadzieję, że zostaniesz na dłużej i będziesz się z nami dobrze bawił :D

Heja :-)

Mam 25 lat, skonczylem studia. Pracuje sobie, zajmuje sie likwidacja szkod komunikacyjnych. Slucham najchetniej hip hopu i wszystkiego co w ucho wpadnie, jestem tolerancyjny :-P

Na konwenty nie mam czasu, zawsze za daleko, ale kiedys musze jechac, moze dziewczyne tam znajde :-). Co do Anime, moj ulubiony jest Steins Gate, ale uwielbiam tez Monstera, Clannada, psycho pass i wiele innych :-P

Mam nadzieje, ze faktycznie bede sie tu dobrze bawil. Moje otoczenie raczej nabija sie z tego, ze anime ogladam. Tu moge pogadac z ludzmi, ktorzy nie sa ignorantami. Sorki, ze sie tak rozpisuje, jestem gadula, ale przywykniecie :-)