Cześć

Witam jestem Andrzej, mam 17 lat. Lubię wiele anime, m. in. Fairy Tail, Shingeki no Kyojin, czy Mahouka Koukou no Rettousei. Słucham trochę rocka, rapu, ale najbajdziej uwielbiam słuchać dupstepów. Gram w wiele gier, zwłaszcza w multiplayer. Poza tym uwielbam oglądać horrory, zwłaszcza w środku nocy :)

Cześć, witaj na forum, też lubię oglądać nocą horrory. Zapraszamy do korzystania z czatu i TS. Baw się dobrze :)

Uprzejmie mi miło :)

Grasz w Gw 2? Wbijaj na chat ^^ podaj tytuł najstraszniejszego horroru jakiego widziałeś:D

Pozdrawiam rówieśnika XD
Ojejciu też lubię dubstep :-D lubisz dja Frosta? XD I oglądałeś Resident Evil? Kocham ten film mimo iż w sumie horrorem bym go nie nazwała… Ja się strasznie boję klaunów i pająków inne horrory mogą być :-)
Grasz w WoWa albo w Smita albo w Planetsidea? I dołączysz do jakiegoś pbfa forumowego?

Najstrasznirjszy film podam po powrocie domu, tak oglądałem Resident Evil. Co do gier kiedyś grałem w Smita, może kiedyś wrócę, bądź zrobie nowe konto, GW2 zamierzam grać w weekend ściągnę launchera, a na planetside czekam, gdyż muszę części w laptopie zmienić, bo mnożnik cofnął się do tyłu( prosze o to nie pytajcie) i przez to na 4-rdzeniowym procku man 2.4 Gh.A jakiego PBFa polecasz, bo mam słabe łącze w podróży, mógłbym to potem ogarnąć w domu?

Są tu 3 pbfy: Yankesssa, mangofana i Lilki. Pierwszy to takie przetrwanie na innej planecie, drugi to coś w rodzaju średniowiecza z fantastyką a trzeci postapo i broń XD co wolisz

Chyba przetrwanie na innej planecie, od zawsze lubiłem survivale ;)

Hmmm… To ten jest najbardziej powiedzmy to… rozbudowany

Obczaje jeszcze te PBFy, a po za tym poleci ktoś dobry kanał z nightcorami? Poza nightcorereality. I słuchałem dja Frosta

Oprócz PBF-ów, czasami odbywa się tu ciekawa gra w mafie ^^

Mafia… Brzmi ciekawie (lol jakie emotki)

No nie? XD Najlepszy jest zboczony cebulak hehe

Emotki są tu ciekawe xD

A co do mafii, nie tylko brzmi ciekawie, ale jest ciekawie :)

Niom, jak popatrzysz na dzial z mafią to zobaczysz poradnik Nikorin; jak grać w mafię :D polecam psecytac

Zaraz to zrobię.

Witam! Jam jest Nekrin de Nekrinius!

A gierasz…w planetide2? .-.

Witaj, będę jak laptopa zmodyfikuję.

O <3 to Yanki bedzie mial kolegę :D

ANDRZEJ!? O_O
Co ty tu robisz!? D: