Cześć

Imię : Kacper
Lat : Aż bądź tylko 15

Ulubione anime : Było tego dużo Ale jak bym miał wybierać to pewnie : Bleach , Death Note (W sumie od tego się zaczęło) , Dragon Ball , Dakara Boku wa H ga Dekinai (Moje 1 ecchi) , ZANKYOU NO TERROR , Akame Ga Kill było tego za wiele by wszystko wymienić ale chyba tyle wystarczy

Moje ulubione gatunki : psychologiczne jak i dramaty romanse szkolne w sumie nic nie zwykłego

Może coś o sobie : Nie lubię sportu jestem zapalonym fanem e-sportu i co za tym idzie przeróżnych gier a także własnie od zeszłych wakacji stałem się fanem Anime i w dość krótkim czasie obejrzałem sporo tytułów :) tyle chyba wystarczy

Hejka! ;)
Czego słuchasz?
W jakie gry pogrywasz?

Witaj na forum :)

Lubisz boczek? xd

Czego słucham praktycznie wszystkiego prócz popu i disco polo ale jak bym miał wybierać to rap i takich twórców jak : Quebo , quako , eripe coś w tym stylu

gry : LoL , CS , BF , Ogółem wszystko

Preferuje raczej kawior z świeżo zebranym szpinakiem

A lubisz gry blizzarda? HotSa może? XD
Kosiam kosiam wybielacza ^.^ ! Miłego pobytu na forum!

Halløj med dig!
Witam na forum, miło mi poznać, jestem Ayamiś :3

Masz jakies ulubione zespoły?czytasz mangi?

Wpadaj na czat i na skejpa! Ja na skejpie jestem codziennie wiec zapraszam hyhy :p

A no i mozemy pograć w lola jak chcesz! No i… Boczek jest najlepszy xD

Zespoły : Nie mam :/ co do mang to planuje ale puki co krucho z Hajsami :D co do skejpa jak chętny to podaj swojego

Blizzard zawsze spoko hots grałem 2 czy 3 razy ale wole Lola :)

Póki, póki, póki!!! Błagam! XD Bo Kiko trzyma już palec na Prt Sc i trafisz do beki T^T
Szkoda, że hotsik nie :C
P.S. Genialny avek! <3

Język polski trudna być

PS : dzięki :D

A no siemano ;p Dodam cie później na lolu, jaka dywizja?

22 lvl xD

to expij szybko do 30.

Witaj, baw się dobrze, miałem już z Tobą przyjemność rozmawiać na czacie. Mam nadzieję, że spodoba Ci się tu i zostaniesz z nami :)

Pozdrawiam, czytasz coś czasem? Co byś polecił i jakie są twoje ulubione?

Teraz co czytam a Homera czytam co bym polecił BocuNoPico nwm zależy co widziałeś i jakie gatunki preferujesz

Yo!
Gdybyś miał lat ździebko więcej to zaprosiłbym na piwo, ale nie rozpijam młodzieży. Witaj :)

A witaj jak tak bardzo chcesz zapraszam na pepsi (oczywiście starszy płaci)

kyahahahaha XD to ja też idę na to pepsi z Zetsusiem

Wszystko ładnie, pięknie wręcz, ale Zetsu (to ja) woli mocniejsze trunki :)

Również nie mam nic przeciwko