Cześć!

W sumie nigdy nie myślałam, że trafie na forum o takiej tematyce. Naprawdę nie wiem jak do tego doszło.
Tak więc mam na imię Ola i mam 22 lata, pochodzę z województwa opolskiego i nigdy nie oglądałam, żadnego anime aż do teraz…
Nie będę ukrywać, że nie lubianym tego gatunku i nigdy nie chciałam mieć z nim do czynienia ale wynikało to najprawdopodobniej z tego, że żadnego nigdy nie obejrzałam, a osoby, które znałam i interesowały się Mangą, Anime itp. były po prostu odpychające i nie chciały mnie nawet słuchać. Tak więc w mojej głowie zakodowało się, że nie warto sobie nawet tym głowy zaprzątać.
Całkiem nie dawno, bo jakiś miesiąc temu przeglądając czeluści internetu trafiłam na jakiś mem z “Death Note” z Ryūk w roli głównej i od tego się zaczęło. Wyszukałam w internecie Anime no i obejrzałam całe od początku do końca. Potem poleciało “Peach Girl”, “School Days” i po obejrzeniu ich dalej czułam nie dosyt. Kolejny poleciał " Inuyasha" (ale tu jestem gdzieś na początku serii). Obejrzałam także kilka “pełnometrażowek” w stylu “Wilcze Dzieci”, " Spirited Away: W krainie bogów", “5 centymetrów na sekundę”, “Ghost in the Shell” no i oczywiście “Księżniczka Mononoke”. Ale muszę przyznać, że uwielbiam tematykę o uczennicach, ewentualnie o uczniach wieć jak macie do polecenia jakieś Anime w tej tematyce to super ^^
Wydaje mi się, że bardzo mało o sobie powiedziałam, więc jeśli masz jakieś pytania to z przyjemnością na nie odpowiem ^^

Hejka,

Czytasz jakies książki? Jaka jest Twoja ulubiona nuta? Kochasz sport?

Tak poza tym masz plusa ode mnie, nie ma to jak diss na mango-fanów juz w przywitaniu :3 Ale masz rację wiekszosc jest niezle pojechana i odpychająca xdd

Baw się dobrze na forum :3

Witaj

Rzeczywiście dosyć późno wkręciłaś się w anime. Jednak większość osób, które zaczynają oglądać są młodziutcy i masz rację, bardzo specyficzni. Ale są też osoby, które oglądają anime zamiast filmów/seriali. Ważne, aby robić to, co Ci się podoba.

Pytań żadnych nie zadaję, nie będę zabierał tej przyjemności innym, którzy pytania mają przygotowane i zawsze pytają o to samo.

W sumie mam jedno. Jeśli studiujesz, to jaki kierunek?

Pozdrawiam serdecznie!

Uwielbiam Harrego Pottera i książki o bardzo podobnej tematyce no i jakieś tam romansidła ale to musi mi się wyjątkowo spodobać ^^ A sport też lubię, najlepsz jest oczywiście Siatkówka :3
Bardzo przepraszam. Nie chciałam absolutnie nikogo obrazić ale po prostu te dwie osoby same sprawiały, że nie da się ich inaczej ocenić ale to było dawno temu xd

Owszem studiuje ale zaocznie :D Aktualnie jestem na kierunku Finanse i rachunkowość oraz pracuje jako księgowa xd (nie wiem dlaczego ale mam wrażenie, że zaraz ktoś po przeczytaniu tego parsknie śmiechem w monitor xd)

Pewnie bym się uśmiechnął, jakby ktoś napisał stosunki międzynarodowe. Albo inną politologię. Ale skoro masz pracę, to nie ma na pewno z czego się śmiać, bo to na wielki plus. Więc witam jeszcze raz.

Ja nie chcę nikogo jakoś zbyt obrażać ale jeśli chodzi o mangę i anime, znam tylko dziewczyny, które są odpychające… Znałem albo takie, które mówiły, że oglądają “po**bane rzeczy”, albo takie co rzucały się jak się mówiło chińskie bajki itp. ale nie znam zbyt wielu chłopaków, którzy się tym zajmują i się podobnie zachowują…

Hej, widze ogladalas school days… jakies przemyslenia na jej temat :D ?

Yo!

#cholerne30znakówmusibyć

Bardzo interesujące powitanie, mam nadzieję, że spotkamy się kiedyś na czacie. Też zacząłem, stosunkowo, późno oglądać anime, ponieważ w wieku 25 lat. Potem trafiłem na to forum, z którym związany jestem od 1,5 roku, jest naprawdę dobre. Życzę Ci byś dobrze się tu bawiła i poznała interesujących ludzi :)

Hejka~zwą mnie Vudzio ^^

jak to mówią lepiej późno niż wcale xD
Moje pytanie… co myślisz o apokalipsie zombie ?

Siemnakooooo!
Witam cie serdecznie na forum, w naszej małej rodzince :p

Jesli lubisz gry zagraj z nami w Shakes&Fidgers na miedzynarodowym swiecie “w8” - zapraszam!

Kilka pytań kontrolnych (jesli juz wyzej na cos odpowiedzialas, to sorki - pytania u mnie sa standardowe wstawiane metodą “kopiuj - wklej” tylko z lekkimi modyfikacjami)
Jak trafiles na animes.pl?
Widziales może serie “No game no Life?”, “Sword Art Online” oraz “Fairy Tail”?
Jesli tak, to co sadzisz o tych seriach?
Czytujesz moze mangi?
Masz jakies ulubione tytuły?
Ulubiony nightcore?
Kawa czy herbata i ile cukru?
Ulubiona pora roku?
Ulubiona potrawa?
I najwazniejsze pytanie!!
Umiesz narysować stożek?

Haha :)

Zapraszam Cię na czat i na konferecje skype <3 oraz mam nadzieje ze zostaniesz u nas dlugo…