cześć

Imię: Łukasz
Ulubione anime: shokugeki no Souma,One Piece,Bleach,Fairy tail,Kuroko no Basket
Co do nicku został on wymyślony prze zemnie więc jak w jakiś grach widzicie gościa z nickiem larkson to na 90% jestem to ja
Zainteresowania czytanie mang oglądanie anime granie w gry komputerowe i wszelakie sporty koszykówka piłka nożna … może prócz ręcznej
Ulubiony rodzaj muzyki to rock
Ulubiony zespół to Three Days Grace
Japoński zaś Man With A Mission
lubię słuchać także Nightcory
Wybaczcie jeśli robię jakieś błędy ortograficzne ale już tak mam
Na forum trafiłem gdy szukałem informacji na temat Shokugeki no Souma: NI no Sara
Liczę na miłą atmosferę i że poznam tu ludzi z którymi miło spędzę czas
Mój mal jakby ktoś chciał http://myanimelist.net/animelist/larkson1

1 polubienie

No cześć łukasz.
Chodź czasem pogadać na forum.
Jesteś prawo czy lewo ręczny?
i czy lubisz wędzonki :)

Jestem praworęczny lecz z tym wiążę się pewna historia jakieś dwa lata temu wykryto u mnie ukrytą leworęczność powinienem być leworęczny lecz przez rodziców i nauczycieli zostałem przyzwyczajony do prawej ręki i tak to jest z moją praworęcznością a co do wędzonek to średnio z miła chęcią wbiję na forum :)

Siemano :D Na pewno będziesz się tu świetnie bawił. Jakie anime najbardziej Cię zawiodło? Wbijaj na czat ^^

Najbardziej się zawiodłem na Campione spodziewałem się czegoś lepszego po tym anime po 6 odcinkach odpuściłem sobie i usunąłem z mala
Z pooglądanych do końca Rokka no Yuusha przez całe anime zawalista akcja a koniec rozwalił mnie

Witam >>> plus za One piece :)

Pozdrawiam.

Siemnakooooo!
Witam cie serdecznie na forum, w naszej małej rodzince :p

Jesli lubisz gry zagraj z nami w Shakes&Fidgers na miedzynarodowym swiecie “w8” - zapraszam!

Kilka pytań kontrolnych (jesli juz wyzej na cos odpowiedziales, to sorki - pytania u mnie sa standardowe wstawiane metodą “kopiuj - wklej” tylko z lekkimi modyfikacjami)
Jak trafiles na animes.pl?
Widziales może serie “No game no Life?”, “Sword Art Online” oraz “Fairy Tail”?
Jesli tak, to co sadzisz o tych seriach?
Czytujesz moze mangi?
Masz jakies ulubione tytuły?
Ulubiony nightcore?
Kawa czy herbata i ile cukru?
Ulubiona pora roku?
Ulubiona potrawa?
I najwazniejsze pytanie!!
Umiesz narysować stożek?

Haha :)

Zapraszam Cię na czat oraz - mam nadzieje ze zostaniesz u nas dlugo…

1. trafiłem na to forum szukając informacji na temat Shokugeki no Souma: NI no Sara
  2. widziałem wszystkie serie wymienione
  3. fairy tail: fajna seria oba sezony bardzo fajne tylko w drugim sezonie walka z Tartarosem się jak dla mnie przeciągała i lecz końcówka 2 sezonu była zawalista dokładnie 2 ostatnie odcinki czekam na 3 sezon z niecierpliwością
    Sword Art Onlin: fajna seria lecz zawiodłem się na 2 sezonie spodziewałem się czegoś więcej po wręcz wyśmienitym pierwszym sezonie lekki zawód lecz seria jest naprawdę spoczko
    No game no Life: seria mega nie wiem co mogę dodać jedno z lepszych anime jakie oglądałem
    4.Mangi czytuję lecz tylko te zakupione te w wersji elektronicznej nie ciągną mnie aktualnie posiadam 20 mang i jedną nowelkę log horizon
    5.Exitus letalis jest to manga wydawana przez Kattlett a autorką jest polska pisarka Michalina Daszuta polecam każdemu tę mangę która opowiada historię osiemnastoletniej Evy Monroe
    7.Woda ale jak muszę wybierać to herbata 1,5 łyżeczki cukru
    8.lato
    9.schabowy :)
    10.Tak kiedyś narysowałem
    7.https://www.youtube.com/watch?v=tiBUZhnvt3c

Yo!

Szacun za ft (to tak z góry)

Gotować potrafisz?
O poligamii co sądzisz?

Cze Ukaś, jestem Aju-miło poznać
Lubisz boczek?
Cho na czata i baw się dobrze :)

co do gotowania tak średnio lecz z prostymi potrawami dam sobie radę
poligamia nie przeszkadza mi może dlatego że w okolicy gdzie mieszkam nikt nie zawarł takiego związku na ten moment jest mi to obojętne

za wielkim fanem boczku nie jestem ale jak już jest to z chęcią sobie zchrupię

Siema Łukasz, powiedz czego tu szukasz? xd
Jakie masz zdanie na temat legalizacji marihuany?
Wolisz sok jabłkowy czy pomarańczowy?

Nie palę marihuany ale jak dla mnie to można zalegalizować i tak jeśli ktoś chce to zapali znam takie osoby
co do soków lubię oba :) dwa najlepsze smaki

Lubisz desery? Jeśli tak to jakie?
Lubię imię Łukasz [SMILING CAT FACE WITH OPEN MOUTH]
Co zwykle robisz jak stwierdzasz, że jest pusto w lodówce?
Pozdrawiam [GRINNING CAT FACE WITH SMILING EYES] Ulka

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka

Droga Ulu desery wręcz uwielbiam najbardziej ciasto {Tofik}
co do lodówki to przeważnie idę do rodziców proszę o pieniążki i wybieram się na zakupy a że do sklepu mam 20 metrów to szybko uzupełniam zapasy
jeśli zaś moi rodzice nie dadzą mi pieniędzy to idę do swojego pokoju głodować albo spać ponieważ wszystkie kieszonkowe przeznaczam na mangę :)

Ojoj. Biedny Lark.

A ty co robisz Ulu jak stwierdzisz że jest pusto w lodówce a do deserów to lubisz ? i jakie pochwal się :)

Idę do sklepu po coś żeby innym smaku w domu narobić a oni niech jedzą sobie non toper to samo. A desery… Jestem cukiernikiem ale mało słodyczy jem. Bo nie mam czasu. Albo wyjadam surowce na cukierni a i tak głodna chodzę w pracy bo nic mi nie smakuje jak pracuję.