Cześć!

Dzień dobry, jestem Bartek, mam 22 lata i został mi ostatni rok magisterskiej informatyki. Zajmuję się projektowaniem i programowaniem gier komputerowych (chcę się jeszcze nauczyć robić jakiś swój art, żeby zostać dosłownie niezależnym indie developerem). Do anime przekonał mnie kumpel ze studiów jakiś miesiąc temu, na koncie mam już kilka pozycji, które przekonały mnie do kontynuowania przygody z oglądaniem “japońskich kreskówek”, dlatego postanowiłem się zarejestrować, żeby mieć z kim o anime rozmawiać i poznać inne pozycje, które was zainteresowały. Moja lista anime jest dostępna w profilu, dzisiaj skończyłem serię Grisaia, które mi się spodobało.

Lubię masło,
Lubię boczek,
Nie umiem gotować (ale z głodu nie umrę),
Z czerwoną cegłą kojarzą mi się wybite zęby.

Widzę, że ktoś się już przygotował. Bardzo rzadko zaglądam do przywitalni, ale co tam…
Witam na naszym forum. Mam nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej, bo coś ostatnio narzekali na brak świeżej krwi. Najwięcej się u nas dzieje na czacie(chociaż na tym coś na razie cicho), więc i tam cię zapraszam.
Polecam też uzupełnić oceny anime na liście, bo łatwiej będzie określić twój gust :)

Ciężko mi jeszcze oceniać anime znając tylko kilka pozycji. Nie mam po prostu układu odniesienia. Siedzę na czacie discorda i tam już np. zostałem poinformowany jak słabe jest np. SAO w stosunku do tego jak bardzo mi się podobało, dlatego powstrzymuje się od oceniania jeszcze :D
Również nie jestem jeszcze w stanie określić swojego gustu, bo póki co podobało mi się mega wszystko na co się zdecydowałem i co znajduje się na tej liście.
Tak, raczej zostanę na dłużej :)

Hej ho,witam Cię w naszej forumowej rodzince!
Jakiej muzyki słuchasz?
Lubisz uprawiać sport?

Słucham każdej muzyki, bardzo często słucham jakichś mixów female vocal dubstep/chillstep do pracy lub muzyki pokroju Sinatry
Ze sportów to tylko wyczynowe leżenie na kanapie. Oprócz tego futbol amerykański najchętniej jako QB (Go Pats!) i siłownia (2 lata stażu przerwane rok temu, teraz nieudolne próby pokonania lenistwa i powrotu do formy)

Witam na forum! Mam nadzieję na owocne dyskusje bądź rozmowy na czacie (lecz tam pojawiam się raz na przysłowiowy ruski rok:P A tak swoją drogą to czytasz książki? Oglądałeś Death note lub Zankyou no terror?

Jeżeli mam przeczytać jakąś książkę, to muszę mieć dobry tytuł a i tak zabieram się do tego kilka dobrych miesięcy. Death Note próbowałem oglądać i tak jak byłem zachwycony tym anime, tak nie przebrnąłem przez nudę w momencie kiedy pozbył się swoich mocy i niestety porzuciłem serial. Ale planuję do niego kiedyś wrócić. Zankyou no terror chyba dzisiaj ktoś na discordzie mi polecał, jeszcze nie czytałem opisu o czym to jest.

Jakie masz długie włosy? Lubisz naleśniki?

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka

Gdyby nie jedne doktor z którym będę miał zajęcia w tym semestrze to byłbym łysy, ale nie chcę się wyróżniać, żeby nie wziął mnie na celownik i nie dodał do listy “osób, które bez powodu będę gnoił i nie pozwolę im zdać przedmiotu”. Teraz mam około 1 cm długości włosy. Naleśniki są znakomite z twarożkiem i truskawkami!

Yo!!!
Naleśniki… Ohyda
Skąd pomysł na nick?

Co do długości włosów, to 1 cm to zniewaga, ja zdałem proseminarkę z ekonomii gdy obiecałem że nie zetnę włosów XD