Cześć !

Witam wszystkich serdecznie. Szukałem społeczności anime/mangi i tak oto tutaj zawędrowałem :slight_smile:
Mam 23 lata, anime interesuję się od liceum czyli to będzie już z 6 lat, mangą około 3. Aktualnie więcej czytam mangi akurat, ale anime też nie odrzucam jak coś dobrego się trafi ! Lubię wiele tytułów od klasyków takich jak Code Geass po mniej popularne takie jak Mahouka. Zdarza mi się też przeczytać light novelki jeśli chodzi o moje ulubione tytuły, np. Oregairu.

Nigdy jeszcze w żadnym takim community nie uczestniczyłem, a brakowało mi kogoś kto ma podobne zainteresowania :slight_smile:

1lajk

Witaj! Jak Ci na imię? Skąd jesteś? Jakiej muzyki słuchasz? :D

Mam na imię Piotrek, a pochodzę z Białegostoku.
Muzyki różnej słucham, mocno nie wybrzydzam. Lubię czasem wrócić do linkin Parku, albo posłuchać tego co aktualnie na topie. Jednakże zawsze głównie ciągnęło mnie do gatunku EDM i tego najwięcej przesłuchałem

Siemka!
Witaj w naszych progach baw się dobrze i wbijaj czasem na czat :3
Jakie jest twoje ulubione anime ?
Lubisz Bekon?

Super! Miło mi poznać,baw się dobrze!

Bekon jak najbardziej lubię, głównie jako dodatek do burgera jak już się zdecyduję :smiley:
Jeśli chodzi o ulubione anime to wydaje mi się to niemożliwe pytanie hehe bo tyle tego jest.

Absolutną elitą dla mnie jest Oregairu, Code Geass, Shinsekai yori ale na 10 oceniłbym też np. Steins Gate, Shokugeki no Souma, Mahouka, Shigatsu_wa_Kimi_no_Uso czy może z nowszych tytułów - Violet Evergarden. Jest tego więcej.
Po prostu patrzę na moją listę i nie mogę się zdecydować ^^ ale uznałem że te wyżej muszę wspomnieć

Czyli razem czekamy na kolejny sezon Kuchennych pojedynków :grin: (Shokugeki no Souma)

Śledziłem mangę i o ile kiedyś z niecierpliwością czekałem tydzień na kolejny chapter to teraz ze smutkiem tylko omijam ten tytuł. Autor niestety kompletnie zepsuł historię, przynajmniej w mojej opinii. Po historii z Azamim reszta to dla mnie nieporozumienie i obawiam się że anime to będzie wierne odwzorowanie

Witaj! Czym się zajmujesz i ile masz wiosen?

Wiosen mam 23 ale 24 lata kończę w tym roku. Zajmowałem się organizacją przesyłek i transportów krajowych i zagranicznych. Aktualnie mam krótką przerwę i staram się napisać inżynierkę. Później planuję robić co innego, mam pewne pomysły ale póki co to tylko wizja

Hejka naklejka!
Mam nadzieję, że ci się tutaj spodoba :D bądź aktywny na czacie to się bliżej poznamy!

Cześć Gorn : )

Witam witam :D

Siemka, szacun za Code Geass :3 czytasz tylko light nowelki czy moze web nowelki tez?

1lajk

To wygląda tak, że czytam to co znajdę jako mangę albo anime i ciekawi mnie co będzie dalej ale jest to tylko w nowelce. Więc bez segregacji na jedno i drugie w sumie, mogłem napisać samo “nowelki”. Sam z siebie raczej nie szukam niczego do czytania bo nie robię tego zbyt często