Czołem wszystkim

Cześć, mam na imię Krzysztof, mam 24 lata. Anime w sumie oglądam od długiego czasu ( straciłem już rachubę ile minęło, ale 10 pewnie już strzelilo) fan one piece, a tak to oglądam wszystko co wpadnie w raczki.
Jak tu trafiłem hmm… przeczesując internet w poszukiwaniu czegoś wartego uwagi, co prawie graniczy z cudem, tym bardziej że w ostatnich sezonach ciężko o anime, ktore by mnie wciągnęło.
Co do muzyki to słucham głównie elektronicznej czasem jakiegoś niestandardowego rapu.

To tyle z grubsza. Mam nadzieję że pobyt tutaj poszerzy moje horyzonty, względem nowych anime do obejrzenia

Witam w naszej małej cichej społeczności. Może nie zostało nas tu zbyt wielu, ale w ponad 90% przypadków zawsze ktoś postara się ci pomóc jeśli będziesz mieć jakieś pytania lub coś w ten deseń.

Hmm… ale w sumie dosyć cienko tu z osobami zagladajacymi tutaj, chociaż podobnie jak z innymi forami w internecie :confused:
Ktoś tu w ogóle zagłada jeszcze?? :open_mouth:

Tak. Ale jak piszę np. o moich ulubionych anime to jest uznawane za żart ;/

Np. tu. Najlepsze anime sezonu Zima 2022

To już przestaje być śmieszne :<

Bądź pozdrowiony

Nie wprowadzaj chłopaka w błąd. Tu nie tyle chodzi o to że ktoś traktuje twoje wpisy jak żart co po prostu nie zostawiasz zbyt wiele miejsca na polemikę bo wyrażasz jedynie swoje zdanie.

1 polubienie

Ja tu będę zawsze więc masz co najmniej jedną osobę z którą możesz pogadać. Nie gwarantuje że odpisze natychmiast, ale jeśli jestem w stanie ci pomóc to zawsze to zrobię.

Witamy.
Cieszę się że nasze grono się powiększa.

Bardzo miło mi was poznać! Wydaje mi się, że czuję ciepłe powitanie z waszej strony, co mi się podoba ^^

@Hannto w sumie możesz podrzucić coś fajnego do obejrzenia, tylko jak zawęzić obszar poszukiwań? Było coś wartego obejrzenia w tym sezonie? Bo w sumie dobrnalem w tym sezonie do końca tylko z genjitsu shugi jusha drugi sezon

W tym sezonie to najlepiej według mnie wypadły takie anime jak :

• SONO BISQUE DOLL WA KOI WO SURU
    -sabicui bisco
    -koroshi ai
    -akebi-chan no sailor fuku
    -Hakozume: kouban joshi no gyakushuu
    -slow loop
    Przynajmniej jeśli chodzi o nowe serie.

Ja wtóruję Akebi!

Podobne w pewnym sensie jest Princess Connect i to ma dwa sezony, ale to ma teraz więcej dramy.

@Hannto

A wiedziałeś, że mangaka od Akebi był ilustratorem LN Super Cub? I anime super cub miało designy na podstawie rysunków z LN (ofc zmodyfikowane). Wspominam, bo obie serie dość czillowe.

Nie wiedziałem, ale faktycznie widać było podobny styl artystyczny.