Czy forum umarło?


#1

Hej,

Dawno mnie nie było, jednak co jakiś czas wchodzę i podpatruje, jak zmienia się miejsce, gdzie spędziłem dawniej niesamowitą liczbę godzin. Jestem jednak ciekaw - Czy jest jeszcze ktoś, kto działa tutaj? Czy są jeszcze dobre duszyczki, które starają się by forum żyło, czy niestety, ale nadejdzie smutna chwila do całkowitego pożegnania się z tym wspaniałym miejscem?

P.S.
Wybacz Domen, że bije z takim pytaniem, jednak serio próbowałem wejść jeszcze kilka razy w życie (jak zapewne pamiętasz), jednak nigdy nie dałem rady się ponownie utrzymać, gdyż, może z powodu mojego pecha, ale forum było puste…


#2

Mnie tu nie było z rok, liczyłem na wylot toksykuf, ale to co się odjaniepawliło…
W ogóle zauważyłem, że jeżeli chodzi o Polskie community, to jakieś postrzępione.
Porobili se pewno grupki miłości, potem się pożarli i baj baj. Choć raczej bardziej prawdopodobne jest to że większość ludzikuf zajmuje się swoim syf…życiem prywatnym, zakładanie rodziny, studia, praca etc.
Jak nie będzie gunwa w postaci toksycznych “XD” dzieci, bardzo chętnie wrócę :upside_down_face: do regularnych odwiedzin. Ważne aby była nawet mała, ale zgrana i przede wszystkim nastawiona na normalne relacje ekypa.


#3

Nie mamy jakiejś super aktywności, nie zostało też dużo for na polskim necie.
Mam wrażenie, że to jest jednym z aktywniejszych.

Dużo osób teraz korzysta tylko z grup facebookowych i discorda, tam należy szukać większych ilości ludzi ale też większej dozy raka :smile:


#4

Czasy się zmieniają


#5

codziennie siedzę, nie zawsze piszę


#6

To forum jest nieśmiertelne :wink:


#7

nie


#8

Oj tam sweter nie gadaj, jak na forum to jest nadal całkiem ok - czasami zerkam tu na jakieś inspiracje seriami, czego na takim discordzie bym nie znalazł. Gorzej z czasem i kontaktem z ludzikami :P animes not dead yet!


#9

Animes nigdy nie umrzy, nie ma takiej opcji


#10

gdzie jest czat nie widzę go? xd
Oh no Its me again :D


#11

Dymek po lewej stronie.

image