Czyli zmiany, zapowiedzi, przerwy...

Witajcie w tym temacie będę Wam udostępniał informację na temat zmian, przerw, zapowiedzi które się szykują.

#Aktualnie chciałbym zapowiedzieć, że jutro (26 maja) w godzinach porannych (około 7:00) forum zostanie zamknięte na kilka godzin w celu aktualizacji skryptu a także dodania kilku funkcji…

Aktualizacja #1

-Inny czat (do testu)
-System powiadomień (każdy musi sobie to włączyć w ustawieniach http://animes.pl/usercp.php?action=alert_settings)
W postach można także wpsominać o kimś tak, że pojawi mu się to w powiadomieniach wystarczy zacząć pisanie od @.
-Aktualizacja skryptu, pluginów
-Tabela serwerów

…wiele więcej [dobrzewiem]

Głównie chciałem aby forum było mniej obciążane.

Wszystkie te opcje są jeszcze w fazie testu, jeśli widzicie błędy proszę mnie informować lub tworzyć wątki w dziale “Problemy i propozycje”.

Zapowiadam, że jutro (26 maja) będzie robiona aktualizacja niektórych działów aby na forum był większy porządek a także pracuję jeszcze nad aktualizacją skryptu z nyancoinami którego nie dokończyłem dziś ;/ A także dokładniejsze spolszczenie czatu i niektórych pluginów.

Dawno tu nic nie pisałem. Dodałem nowy plugin:

-Rejestracja przez Facebooka (można tak połączyć konto z facebookiem aby szybciej logować się do konta)

Mam nadzieję, że ta mała aktualizacja będzie pomocna.

Łączenie z FB < KLIK!

Dzisiejsze zmiany:

• aktualizacja skryptów i pluginów
  • zmiana czatu (w zasadzie powrót do pewnego czatu - wersja beta)
  • wprowadzenie emotek (przesortowanie, zmniejszenie ilości)

Jutro naprawiam znalezione błędy

• Dodanie nowych kolorów na czat.
  • Naprawienie kilku małych błędów na czacie

Lekkie zmiany graficzne:

-Nowe logo
-Nowe tło pod logo
-Nowy favicon (to co jest na karcie w przeglądarce).

Aby nowe tło zostało wykryte przez przeglądarkę musicie odświeżyć ją przyciskami Ctrl+F5 lub wyczyścić cache.

Otwieram wątek, co dzisiaj zostało zrobione:

-Nowe Logo i favicon
-Czat na bardziej optymalny (jeszcze czeka go kilka modyfikacji)
-Optymalizacja skryptu
-Lekkie zmiany w panelu bocznym

Dzisiejsze małe poprawki:

-Optymalizacja SEO
-Aktualizacja pluginu dot. rejestracji prze facebooka (http://animes.pl/usercp.php?action=myfbconnect)

18 czerwiec:

-Aktualizacja czatu
Ważna informacja:

-Dodanie pluginu: Kto był przez ostatnie 24h