Dance in the Vampire Bund

Wampiry od setek lat żyją wśród ludzi, ukrywając się przed światem. Mina Tepes, obecna władczyni wampirów, pragnie zmiany. Wykorzystując bogactwa rodu, spłaca narodowy dług Japonii i dzięki temu zyskuje możliwość stworzenia specjalnej dzielnicy , która w przyszłości stanie się azylem dla wampirów z całego świata.
W przeddzień przełomowej konferencji prasowej, na której ma zostać ujawnione obywatelom istnienie wampirów, terroryści wraz z przeciwnikami księżniczki planują dokonać zamachu na Minę Tepes zanim będzie w stanie wygłosić tą zmieniającą porządek świata informację.

http://centrum-mangi.pl

Mangę zacząłem czytać po obejrzeniu anime. Występują różnice pomiędzy mangą i anime, jednak główna fabuła jest ta sama. Różnice tkwią raczej w drobnych szczegółach. Wiadomo… anime się zakończyło a manga leci dalej, co jest na plus. Co do fabuły to trochę to dziwne, że jest ciągle małą dziewczynką, no ale co mi tam :) Osobiście uwielbiam motyw dobrych wampirów, do tego wilkołaki - nie mam na co narzekać. Fabularnie… były lepsze jak i gorsze momenty, jednak całość oceniam bardzo wysoko. Zachęcam do oglądania anime no i jak przeczytania mangi :D