Darker Than Black

Na 10 lat przed wydarzeniami w Tokio pojawiło się paranormalne pole, zwane Bramą Piekieł, które postanowiono odizolować od miasta odgradzając go ogromnym murem, a wraz z nim szereg tajemniczych zjawisk. Firmament nieboskłonu został zasłonięty sztucznymi gwiazdami, a w tym samym czasie pojawili się ludzie z nadprzyrodzonymi zdolnościami. Informacja o nich została zatajona, jednak nic nie powstrzyma miejskich plotek. Ci ludzie, zwani kontraktorami, w zamian za swoją moc utracili emocje, dzięki czemu mogą zabijać bez żadnych skrupułów, przez co ludzie się ich obawiają. Jednakże za każdym razem, gdy użyją swojej mocy, muszą wykonać pewną określoną zapłatę. Syndykaty i rządy na całym świecie wykorzystują ich jako zabójców i szpiegów w celu zdobycia różnych informacji, które często przeradzają się w krwawe konflikty. Każda z fałszywych gwiazd na niebie przypisana jest jednemu kontraktorowi i kiedy on używa swoich mocy, jego gwiazda wibruje. Wraz z nimi pojawili się także ludzie zwani marionetkami, którzy są mediami pozbawionymi własnej woli.

Link: Klik

Oooo ^^ brzmi ciekawie, zabieram się za oglądanie, mam nadzieję, że nie zawiedzie moich dość wysokich oczekiwań

Nie zawiedzie fajne jest są 2 sezony

Moze byc ciekawie xD

Jedynka nie, reszta zawiedzie

mnie tam oba nie zawiodły ;P

Niko, bądźmy szczerzy. Pierwszy sezon był jebitny, a w kolejnym takie przekombinowanie, że nie wiadomo było co o i jak.

no tak… drugi był trochę pokręcony, w sensie musiałam jakiś czas ogarniać co się w nim stało, ale ja lubię takie ___

Innymi słowy, żeby go zrozumieć, trzeba było przemęczyć się do ostatniego odcinka xd

Opis wydaje się ciekawy, obrazek z resztą też. Z pewnością trafi na listę do obejrzenia ^^

Po 6 odcinkach mogę powiedzieć: uwielbiam to <3 <3 <3

Kurde, jak tak zachwalasz, to dzisiaj wieczorem (albo w nocy, wszystko jedno), rozpoczynam seans pierwszego sezonu. Zapewne się nie zawiodę, podejrzewam, że klimat jest tam taki jaki lubię :)

Ejej, to mój komp czy zniknął link do anime? :<
ja głupia ja zaczęłam oglądać drugi sezon XD

Wciąż ja tu linku nie widzę XD więc podam ten wcześniej egzystujący w tym wątku XD http://www.inne.wbijam.pl/dtb.html

Już dodałem link w poście :)

Kurczę kocham kocham kocham wielbię ^^
genialna moi obejrzałą najpierw 2 sezon potem pierwszy i w sumie tak było lepiej mi XD a poza tym 2 sezon chyba nawet bardziej lubię

Zacząłem oglądać, 2 odcinki i jakoś nie wciąga… warto męczyć się dalej czy lepiej jakiegoś Ergo Porxy albo Psycho Pass wybrać?

Ehm… Warto XD choc u mnie to wygląda tak ze najpierw o obejrzałam 2 sezon i potem milo się 1 ogladalo tak w ramach uzupełnienia. Tobie tez polecam tak zrobic XDD

Obejrzałam kilka pierwszych odcinków, ale jakoś mnie nie wciągnęło. Wygląda na dobre anime, ale coś jakoś… nudzę się oglądając je i strasznie mi się dłuży.

Jeest fajne ale… 2 sezon bardziej porywający wg mnie