Deadpool

http://s3.foxfilm.com/foxmovies/production/films/103/images/gallery/deadpool1-gallery-image.jpg

Były żołnierz oddziałów specjalnych zostaje poddany niebezpiecznemu eksperymentowi. Niebawem uwalnia swoje alter ego i rozpoczyna polowanie na człowieka, który niemal zniszczył jego życie.
Ekranizacja jednego z najoryginalniejszych komiksów Marvel Comics. Wade Wilson (Ryan Reynolds) - niegdyś agent służb specjalnych, a obecnie najemnik - poddany zostaje nielegalnemu eksperymentowi, w wyniku którego nabywa niezwykłych mocy samouzdrawiania. Odtąd staje się znany jako “Deadpool” i wyposażony w nowe zdolności oraz czarne poczucie humoru wyrusza z misją wymierzenia sprawiedliwości człowiekowi, który niemal zniszczył mu życie.

reżyseria: Tim Miller
scenariusz: Rhett ReesePaul Wernick
gatunek: Akcja,Sci-Fi
produkcja: KanadaUSA
premiera: 12 lutego 2016 (Polska) 4 lutego 2016 (świat)

http://1.fwcdn.pl/po/46/75/514675/7716978.3.jpg

Jak narazie jest to jeden z moich najbardziej oczekiwanych filmów tego roku >v< Nie mogę się doczekać! Na pewno idę na premierę!
Macie zamiar wybrać się do kina czy nie? ^^

Ja planuję razem z chłopakiem. xD Jeśli chodzi o Marvela, bez przeszkód mogę stwierdzić, że to jeden z moich ulubionych bohaterów. Po prostu nie mogłabym przepuścić tego filmu teraz! Boje się jednak, bo postać Deadpoola jest moim zdaniem trochę ciężka do pokazania. Boje się więc, że nie podołają i się zawiode… ale to tylko moje takie tam.

Ten film ma tak niewyobrażalny potencjał… Równie łatwo można go też niestety zepsuć… Zwłaszcza biorąc pod uwagę, że kampania marketingowa jest naprawdę dobra i w duchu Deadpoola, więc robi wysokie nadzieje.

W każdym razie, nie można przegapić.

Idę w walentynki… sam ;-; Przynajmniej zobaczę (mam nadzieje) dobry film XD