Death Parade

Death Parade

Czekać na ludzi po śmierci może niebo albo piekło, jednak wybrane osoby trafiają do Quindecim - baru, do którego wchodzą tylko pary, które zmarły jednocześnie. Mieszańcem jest tajemnicza postać o imieniu Decim, pełniąca rolę arbitrów. Decimu wydaje wyrok osobom, które trafiły do Quindecim, stawiając je przed wyzwaniem w postaci gry o życie i śmierć. Te gry decydują, czy dusza klienta zreinkarnuje się, jako nowe życie, czy zniknie w nicość, nigdy więcej nie pokazując się na świecie.

Przy darta, kręglach czy grach walki, prawdziwa natura każdego klienta powoli wyłania się na wierzch, kiedy obstawiają swoje dusze. Metody Decima pozostają niezmienione, ale niespodziewane pojawienie się kobiety o czarnych włosach cierpiącej na amnezję sprawia, że zaczyna on przemyśleć swoje wcześniejsze wyroki.

Парад на смъртта
Парад смерти
Парад смерті
תהלוכת המוות
ですぱれーど
デス・パレード
死亡游行

Typ: TV

Sezon: Zima 2015

Kategorie: amnezja, bar, cgi, dramat, epizodyczne, fantasy, gra, gra na śmierć i życie, Gra o wysoką stawkę, gry o wysokie stawki, gyaru, hazard, kryminał, kuudere, męski bohater, obsada dla dorosłych, protagonistka, życie pozagrobowe, łyżwiarstwo