Death Parade

W bliżej nieokreślonym czasie, w miejscu, które na pierwszy rzut oka przypomina losowy pub, z wystrojem nawiązującym do lat 90. ubiegłego stulecia, spotyka się dwóch zwyczajnych mężczyzn. Byłoby to spotkanie niewarte wzmianki, gdyby nie to, że bohaterowie nie pamiętają, jak i kiedy w to miejsce trafili. Teraz zaś przyjdzie im rozegrać mecz bilarda. Lecz tak jak spotkanie dwójki bohaterów nie jest takie zwyczajne, tak też nie będzie to zwyczajna gra.

Jeden z faworytów tego sezonu, chociaż po pierwszym odcinku mam pewne obawy, mam nadzieję, że się nie spełnią.

Too annoyed to watch it xD Chodź klimat fajny ale nie mój. Zobaczymy jak dalej pójdzie.

Jak dla mnie, jeden z faworytów do Anime Sezonu.
A poza tym studio Madhouse…Już nawet bez obejrzenia pierwszego odcinka można strzelić, że to będzie jedno z lepszych anime sezonu.

Obejrzałam pierwszy odcinek i specjalny i czuję, że będzie dobre;p od razu widać wyraźne postacie, świetną kreskę, nie do końca jasną fabułę (co lubię;p) i genialny opening:) Co myślicie o zakończeniu pierwszego odcinka? Wiem, że spekulacji jest mnóstwo i każdy inaczej to rozumie, ale ciekawa jestem waszego zdania:) dlaczego kobieta poszła do pustki? Dlatego, że powiedziała o zdradzie (która nie miała miejsca), czy dlatego, że faktycznie zdradziła? Ale podobno mieli być osądzani tylko na podstawie tego, co robią w QD a nie podczas życia.

Ohh, genialne to było… Po każdym odcinku, płakałam jak nienormalna. Fajnie było się wczuwać w sytuację bohaterów którzy są osądzani. To co mnie denerwowało to kreska… trochę mi zajęło przyzwyczajenie się do niej :stuck_out_tongue: Ale oczy mi się podobały. Zakończenie jakoś tak mną wstrząsało i w sumie nie wiem dlaczego. Bardzo, ale to bardzo polecam…chyba watro ^.^