Defiance

Defiance to FPS typu MMO opowiadający historię nawiązującą do serialu amerykańskiej stacji SyFy. Zarówno poczynania graczy w wirtualnym świecie, jak i linia fabularna emitowanego serialu, mają na siebie wzajemny wpływ. Otwarty świat stawia graczowi liczne wyzwania i misje, które wraz z jego rozwojem, pozwalają na korzystanie z lepszego ekwipunku.

Gra no cóż wygląda interesująca, a nawet zaciekawił mnie ten serial który sobie pewno w najbliższym czasie obejrzę.

W grze nie ma jako tako podziału na klasy, gra jest darmowa są dostępnie 2 rasy(Jak sie am kupione DLC to 3) wybierasz jedynie na początku czy twoja postać to Weteran, Surwiwalista, Bandyta lub Mechanik, ale to wpływa jedynie na początkowe ubranko i broń. Gra cóż wygląda ciekawie, miła strzelanka, dużo broni i zbroi, granatów, pojazdów, przedmiotów różnych do wykorzystania i system EGO który polega na wybranie głównej umiejętności (Niewidzialność, hologram, przyśpieszenie i przegrzanie) plus pełno perków pasywnych dosć interesujących i jest ich pełno.

Całkiem niezłe multi też bo gra ma całkiem nieźle rozwinięte zdarzenia losowe plus jakieś niby lądowanie wielkich statków gdzie gracze się pełno zlatują czyli takie eventy. A i jak było to cos ię dzieje w serialu ma wpływ na gre w formie specjalnych eventów a te mają wpłw na serial czy się te eventy udadzą graczom czy nie, także w grze nie ma rang, leveli czy cokolwiek, jedynie zdobywuje się punkty na nowe perki EGO, ale cóż nie będę dużo mówił bo sam nie długo to gram a lepiej sami sobie wyróbcie zdanie i jak chcecie spróbujcie sami zagrać :P

O i dodam zaskoczył mnie łądnie system dnia i nocy gdy zminimalizowałem gre była fajna klimatyczna noc a potem wróciłem i dzień słoneczko świeci xD

Przed chwilą wziałem udział przypadkiem w takim zdarzeniu losowym, wchodze do jakiejś bazy a tam 2 graczy, jeden był snajperem, celem było rozwalenie skrzynek z amunicją(zdziwiłem się gdy te wybuchły i bylem za blisko nagle poleciałem do tyłu na glebe i dostałem obrażenia a rzadko kiedy tak jest w grach) pełno wrogów a potem jakiś przekokszony boss mutant z granatnikiem T.T Ale udało się ostatecznie i nawet było takie okienko pokazujące co zyskałem, kto był najlepszy i tabelke kto brał udział i co zrobił ilu zabił itp XD

Ok trochę pograłęm te zdarzenia losowe są fajne i czasem serio truuudneee . i dostałem pierwszy pojazd…quada i się zajebiście nim jeździ, normalnie aż chce się na każde wzniesienie wjechać i wyskoczyć w powietrze na nitrze XD

Minimalne wymagania sprzętowe:

Procesor: Intel Core 2 Duo 2.0 GHz CPU / AMD Athlon 64 X2 Dual Core 4800+ lub lepszy
Karta Graficzna: NVIDIA GeForce 8600 GTS 512MB / ATI Radeon HD 2900 lub lepsza
DirectX: wersja 9.0c
RAM: 2 GB RAM
Miejsce na Dysku: 15 GB
System operacyjny: Windows XP SP2
Zalecane wymagania sprzętowe:

Procesor: Intel Core i5-750s Quad 2.4GHz / AMD Athlon II X4 635 lub lepszy
Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTS 250 / ATI Radeon HD 4750 lub lepsza
DirectX: wersja 9.0c
RAM: 4 GB RAM
Miejsce na Dysku: 15 GB
System operacyjny: Windows 7 64 Bit