Detroit Metal City

Soichi Negishi jest nieśmiałym i delikatnym młodym człowiek, który marzy o karierze popularnego muzyka. Jego serdeczna postawa jest natchnieniem wielu muzyków. Marzenia nie płacą rachunków, więc on skończył jako wokalista w zespole death metalu o nazwie “Detroit Metal City”. Ukrywa to przed swoimi przyjaciółmi, ponieważ to co robi nie podoba się nawet jemu samemu. Czy uda mu się spełnić swoje marzenia? Czy będzie mógł je zrealizować mimo bycia członkiem takiego zespołu?

Polecam! <3 Jest to jedna z niewielu komedii,która mnie powaliła na kolana :D. Odcinki są krótkie,więc szybko można to obejrzeć.

Czytałem mangę, obejrzałem anime i stwierdzam co następuje. Najlepsza była… drama. Płakałem ze śmiechu jak to oglądałem i te teksy piosenek.

W przyszłości chcę zabrać się za mangę, aczkolwiek samo anime jest genialne, świetna komedia z dystansem, polecam szczególnie ludziom słuchającym cięższych brzmień :slight_smile:

Piękne Anime, bardzo ładnie śpiewali Fuckingham Palace :’) ale polecam, szkoda, że takie krótkie, przydałaby się kontynuacja :D. Tylko wątpie żeby było więcej znacznie bo stare :<. Dobry pomysł tworzyć Anime o Metalowcach by się przydało więcej w normalniejszych klimatach a nie tylko pop wchechobecny xD

Ogólnie opening wymiata. Satsugaiii Satsugaiii Seooooooooooooooooooooo. A na poważnie jak chcesz coś bardziej poważnego to obejrzyj “Plecy” inne podejście bardziej poważne, nie wszędzie jest pop.

Satsugai to od niedawna mój budzik. XDD Pół piętra stawia na nogi o 5 rano.
#jakdobrzewstaćskoroświt