Devilman Crybaby


#1


W świecie zaczynają przebudzać się demony. Przez pojawienie się demonów ludzkość powoli pogrążała się w chaosie. Pewien chłopak imieniem Akira zostaje wciągnięty w brutalną i nikczemną walkę przez swojego starego przyjaciela Ryo. Przez co życie Akiry zmienia się.

MAL
Kategorie: Akcja, Demony, Horror
Studio: Science SARU
Premiera: 5 stycznia 2018 r.


#2

Anime nie jest najgorsze, jednak kreska mnie kompletnie nie przekonała (w przeciwieństwie do muzyki, od której byłam niedawno kompletnie uzależniona XD)
Nie wiem, czy tylko dla mnie fabuła była odrobinę przerażająca, jeśli chodzi o fakt do czego ludzkość potrafiła się posunąć, będąc w kompletnym chaosie ;/


#3

Mi się na początku podobało nawet bardzo, ale potem było coraz bardziej męczące. Kreska faktycznie trochę dziwne troszkę kreskówkowa no i wzorowana na dziele chyba jakos z lat 70’ ?
W każdym razie im dalej w las tym fabuła mnie coraz mniej interesowała i czułem, że idzie to wszystko w stronę “zróbmy rzeź”. W wielu momentach brakowało po prostu spójności w fabule i logiki.
Ostatnie 2 czy nawet 3 odcinki przewijałem, bo mi się nie chciało już.
5/10 ew jeden punkt mogę dodać jakbym zapomniał o fabule i skoncetrował się na scenach gore. :V


#4

Akurat wyświetliło mi się na Netflixie, więc zaczęłam oglądać. Ma specyficzną kreskę, ale im więcej odcinków oglądasz, tym łatwiej się przyzwyczaić. Jest dobre, ale jak dla mnie wszystko zbyt szybko się działo. Ciągle akcja, akcja, akcja bez chwili wytchnienia. Mimo to jest wciągające i nie wiadomo, kiedy to nagle zleciało.