Discord czyli lepszy teamspeak (chyba)

[attachment=385]

Discord to program służący do porozumiewania się najczęściej podczas gier lecz można go używać także do swobodnej rozmowy na różne tematu. Wielkim plusem tego programu jest brak wymogu osoby z dobrym internetem która to by hostował rozmowę by dało się rozmawiać w większym gronie bez żadnych komplikacji. Jak także nie trzeba wykupywać serwera a potem go konfigurować. Jedyne co potrzebne to sam program.

Tak wygląda mniej więcej okno programu :
(Jest to ocenzurowana wersja widać tu jedynie zarys)
[attachment=386]
Sam wiem o tym programie dopiero od jakiś 2 tygodni został mi on podesłany przez jednego kolegę. Szczerze mówiąc to pokochałem ten program od samego początku 1.Banalny w obsłudze 2.Naprawdę przyjemny wygląd 3.Żadnych problemów z komunikacją

(Dla osób które zdecydują się przetestować program powiem że już założyłem specjalny pokój dla animesa i wszystko ustawiłem tak jak powinno być :v)

>>>TU MOŻESZ POBRAĆ<<<

Warto też nadmienić że program jest dostępny na wersje mobilną (chyba za darmo nawet)

To jest dużo lepsze niż teamspeak. Polecam chociaż zobaczyć.

Wszystko ustawiłeś na animesa to może podałbyś to zaproszenie bo z głowy to raczej sobie nie wymyśle, inaczej się nei dostanie na ten serwer :P ???

Zaproszenia wysyłam każdemu z osobna aby mieć wgląd kto na kanale będzie i uniknąć wszelkiego buractwa i cebulactwa

Zabawny zamiennik ts-a. I w dodatku lepszy. Co dokładnie lepsze? Moja odpowiedź na to pytanie brzmi: nie wiem, choć się domyślam.

Byłam, zobaczyłam… Spodobało mi się. Zaskakująco lekki, przyjemny i prosty w obsłudze. Ma masę fajnych funkcji, których nie posiada TS. Przyjemna szata graficzna dodatkowo wpływa na moją pozytywną ocenę programiku.

Warto wspomnieć że już dużo ilość osób korzysta z discorda. Ponadto z racji że możemy zapomnieć o konfach hostowanych od bytersa większość rozmów będzie odbywać się na discordzie. Także miło byłoby gdyby osoby nie posiadające discorda zaopatrzyły się w niego.

NIENAWIDZĘ DISCORDA I JEGO BOTA
Nie dość, że bot mnie nienawidzi, to jeszcze kiedy piszę po duńsku ODPOWIADA MI W CZARNEJ MOWIE :I
Zmowa jakaś z Cahirem, czy coś… WOLĘ TS
Onee-pizda :v

Z tego co widzę to jest dość wygodny i bezpieczny, wiec trzeba chociażby przetestować ;)

Tylko SKYPE I niC WINCYJ

Dobrze by było gdyby do Discorda dodali kamery, może kiedyś to nastąpi :)