Divine Gate

http://cdn.myanimelist.net/images/anime/5/77844.jpg

Gdy otworzyła się brama między niebem, światem zmarłych a ziemią, cały glob zanurzył się w chaosie. Aby opanować sytuację, zostaje powołana rada światowa, która osiąga spektakularny sukces i tym samym porządek zostaje przywrócony. Po latach tytułowa “boska brama” staje się tylko miejską legendą, w którą wierzą nieliczni. W tych okolicznościach zostali zebrani chłopcy i dziewczęta, których rada uznała za godnych podjęcia wyzwania, jakim jest dotarcie do portalu. Każdy z naszych bohaterów ma do osiągnięcia swój własny cel, który bez pomocy bramy byłby niemożliwy do zrealizowania. W końcu mawiają, że ten, kto dotrze do boskiego przejścia, będzie mógł poustawiać świat po swojemu. To krzyżuje losy szóstki protagonistów Divine Gate

https://www.youtube.com/watch?v=SsI-e9FSTjM

Nie mam pojęcia jak to anime będzie się prezentować i czy jest warte obejrzenia ale w końcu fantasy więc sprawdzić trzeba.
Miejmy nadzieje że zaskoczy i będzie dość ciekawe choć z tego co widzę fabuła nie jest zbytnio oryginalna.
(Warto dodać że za anime bierze się studio Pierrot z którym nigdy nic nie wiadomo)

Od początku jest dziwna postać, nadająca serii trochę tajemnicy, przez to fabuła zapowiada się fajnie.
Na pewno będę oglądał tą serię, tym bardziej że o pierwszym odcinku z chęcią obejrzałbym już następny :)

Totalnie zaskoczony tak się czuję anime okazało się tym którego tak długo szukam protagonista jest bardzo ciekawy zobaczymy jak się rozkręci również czekam na kolejne odcinki

Zwykły przeciętniak. Kreska jeszcze ujdzie, ale animacja jest słaba, w dodatku 3d, które jest paskudne. Postacie słabe, zwłaszcza ta dwójka przydupasów głównego bohatera. Bajka do szybkiego zapomnienia.

Nie spodobał mi się główny bohater, szczerze to żadnego bohatera nie polubiłem dodatkowo odrzuca mnie strona techniczna. Kreska, animacja i animacje 3d są wręcz obrzydliwe.

Narobiłem sb nadziei a wyszło jak wyszło czyli totalna ciapa bez smaku czy polotu

Jak wyżej wspomniano, słaby animiec. Nie zasługuje nawet na miano średniaka. Dziwna (dla mnie słaba kreska), za dużo CGI, idiotyczne walki i zachowanie bohaterów. Nie polecam.

Jako że jestem przyzwyczajona do normalnych zachowań bohaterów (wrogów się zabija, no chyba że gdy on się poddaje to próbuje się go jakoś wykorzystać) to nie mogłam ścierpieć niektórych zachowań bohaterów. Lecz jestem ciekawa jak to się zakończy.

Jak dla mnie takie 6/10, nie więcej nie mniej.

Początek fajnie się zapowiadał, ale teraz trochę się zawiodłem. Jedynie co mi się teraz podoba to OP