Dla wszystkich fanów serii pokemon

http://www.poke-evo.com
PACC/DACC JEST DARMOWY !
Czego możecie się spodziewać ?
Tutaj mały spis reszta na zdjęciach.
Serwer będzie działać na naszym autorskim silniku PokeEvo 3.13 w spolszczonej kompletnie wersji (silnik jest na podstawie tfs 0.3.6pl1)

• Pokemony Kanto oraz Johto
  • Wiele pokemonów shiny z ich własnymi nazwami np Jadeite Golem
  • System wydobywania różnorodnych pokeorbów dzieki którym będziecie mogli zmienić swojego pokemona w shiny jeżeli posiadacie odpowiednia ilość
  • Pływanie statkami do rożnych miast
  • Podstawowe Systemy jak Latanie, Plywanie , Nurkowanie, Teleportacja, Order
  • System Ditto : Pokemon Ditto moze zmienic sie w dowolnego pokemona na okreslana ilosc czasu
  • System Smeargle działa tak samo jak ditto lecz nie zmienia wygladu (uczy sie ataków przeciwnika)
  • Wiele rozbudowanych questów w wieloma misjami efektami rożnymi drogami do wyboru od czego zależeć będą dalsze misje.
  • Liderzy sal którzy po każdej walce staja się silniejsi
  • Wiele trenerów czeka na mapie aby wyzwać was na pojedynek
  • Gra w 100 % po polsku jednak dla osób przyzwyczajonych do gry po angielsku nie bedzie to zaden problem ponieważ npc bedzie odpowiadał na hi, trade,yes,no oraz na polskie odpowiedniki czesc,handel,tak,nie.

Client: Mocno zmodyfikowany otclient w wieloma ciekawymi opcjami

• Dzwęki podczas wykonywania różnorodnych akcji : otwieranie balla, scinanie drzew itp.
  • Dzwieki w poszczególnych lokacjach czy questach
  • Efekty graficzne mgła, woda, deszcz itp
  • Panel pokemon w którym wyświetlone sa aktualnie posiadane pokemony ich % życia oraz po kliknięci wybrany pokemon wyjdzie automatycznie.
  • Pokedex dzięki któremu szybciej znajdziecie wybranego pokemona chociażby po wyglądzie.
  • TV system wraz z panelem sterowania , liczba widzów itp.
  • Duel system zintegrowany z klientem
  • 2 wersje klienta pod OpenGl oraz DirectX9 lub jeżeli nie posiadasz nic client renderować będzie wszystko za pomoca twojego CPU
    I wiele wiele więcej ale już nie chce mi sie pisać.

SCREENY:

Więcej informacji na stronce www.poke-evo.com i na forum, które znajduje się na tej stronce.

hmmm zobaczę co nam tu przygotowali, klienta już pobieram, mam nadzieje że będzie warto :D

Chyba wolę to: http://pokemmo.eu/
Wasze wygląda zacnie, ale tibia+pokemony… to połączenie brzmi przerażająco XD

eto tibia ? Pokemon ? nieee ale i tak plus za chęci.
Pobrałem ale nie, to nie dla mnie, nie oddaje to klimatu pokemon.

co do wypowiedzi Niko i Oka :) nie koniecznie musi być to takie złe, swego czasu wyszedł bardzo fajny PokeOTS, który wykupiła firma RonIt i zepsuli Serwer no ale łapce screena :P

http://img255.imageshack.us/img255/4515/15684240.jpg

Nigdy bym nie powiedział na pierwszy rzut oka że to do końca tibia :)

Yahiko grasz tam? :P Samemu to tak trochę nudno ale z kimś to sama przyjemność :P

co prawda wbiłem tylko zobaczyć, spodziewałem się “czegoś innego” jednak serwer sam w sobie nie jest zły i mogę z tobą zagrać jeżeli chcesz ;)

Moim zdaniem ten client jest zbyt przesadzony. Poruszanie się przez całą grę jest delikatnie uciążliwe, w poprzednich i bardziej “tibijskich” wersjach jest nieco lepsze. Zawsze można znależć jakąś inna propozycję i pograć we 2, a nawet większą grupą.

Grałem i w PokeEvo i w PokeMMO. To pierwsze jest całkiem spoko jak na tibijskie klimaty. PokeMMO grałem jak był w becie ale grało się bardzo przyjemnie.

Co do clienta to miałbym pare “ale” jednak cóż…

Jak masz jakieś propozycje innych serwerów, to podaj na PW ;)