Do Lilki sprawy xd i yanka też (Chodzi o MG)

Więc tu będę pisać sprawy którymi chciałbym aby się zajęto i niektóre pytania dotyczące gry :v

Zaczynając więc:
-Poprawiłem bonus z pułapek bo było 5% zamiast 10% które yanki mi napisał że są w rozgrywce.
-kolejną sprawą byłoby zaokrąglenie liczby łuków które się wytwarza abym mógł wstawić odpowiednią ilość drewna xd (w tym momenie jest 14.9 około więd dałem na 15 łuków)
-następnie by była sprawa z alkoholem… czemu debuff jest aż 20% do wszystkiego? a skoro tak im smakuje jak zostało napisane powinien być też bon do zadowolenia xd
-następnie jest sprawa z ogrodzeniem w budowie… jak to działa? jest na przykład jakiś obszar który jest objęty na 1 ogrodzenie jak 10 m kwadratowych czy coś? Albo że od razu jest że coś otacza mniej więcej jak wioskę czy strefę hodowli zwierząt?
-i jak to jest z pancerzami? będę mógł je używać jak będę miał skórę czy mam je wytwarzać potem?
-dalej… coś się jeszcze wymyśli spoko głowa xd

Co do łuków… do posiadanej ilość idzie tylko wartość całkowita bez zaokrąglania, to 0,9 to produkcja w toku/niezakończona.
Może potem dostaniesz… a debuff taki bo… no pomyśl, jak ciągle pijani chodzą. Chciałam dać -50%, ale stwierdziłam, że to jednak przesada już.
A co do ogrodzenia, to ci potem podeślę fajną aplikację, gdzie można sobie zrobić plan wioski i tam już będzie można w tym dokładnie określić, ile to jest jedno ogrodzenie :)
Pancerze dopiero, jak będziesz miał skórę.

I jeszcze pytanie… jak w osadzie zakażę pić alkohol podczas roboty a tylko w ustalonych godzinach to zmniejszysz mi ten debuff? xd

Ta, zmniejszę, jak wyliczę czy i ile ludzi posłucha. Jakieś przemówienie do ludu by się w końcu przydało. Jak rozsądnie zagadasz, to też inne bonusy możesz dostać :)

teraz tak zauważyłem istotny problem xd skąd mogę mieć alkohol skoro samego wina zrobienie zajmuje miesiąc? czyli tyle ile trwa tura?

No ale w zeszłej turze kazałeś go robić…a teraz jest następna tura…więc o co chodzi? .-.

Nikt nie mówi, że to wino. Jakiś tam mogli sobie na szybko upędzić, w końcu to świat fantasy, więc nie czepiamy się szczegółów xD

ok dobra już xd nie wiem jak to robią i już wolę nie chcieć wiedzieć xd robienie wina już nigdy nie będzie dla mnie takie samo :V
zostawmy to :v
Już nie wiem co za alko w sumie można zrobić w taki dziwny sposób xd to ni ma sensu xd tylko wino pasowało do tego xd teraz już nic xd

MAGIA! Wiesz czym się wyróżnia świat fantasy? Tu jak czegoś nie wiesz możesz powiedzieć ‘Bo to magia!’ i jest spójne…może to owoce zmutowane przez Nekron, trochę pyłu czy mutacje i są jakie są co skutkuje robienia z nich dobrego pysznego słodkiego alkoholu!

dostanę te pancerze do wykonania? już mam skórę >.<
i magazyn do budowania.