Dobry dzionek!

Z racji, że dopiero co utworzyłam tu konto wypadałoby się przywitać! :smiley:
Także witam wszystkich serdecznie, na imię mi Gosia, lat 18 na karku i pochodzę z województwa podkarpackiego. Na Wasze forum trafiłam przypadkiem, do tego jest to moje pierwsze o tematyce anime, dotychczas przesiadywałam/przesiaduję na tych związanych jedynie z grami. Cóż, na swoim koncie mam już obejrzanych kilkanaście serii, jednak najlepiej wspominam Tokyo Ghoul (zarazem jest to moje ulubione anime), Akame ga Kill, Btooom oraz niedawno do grona ulubieńców dołączyła świetna komedia Grand Blue. Hobby jako tako nie mam, lubię popykać w gry, obejrzeć coś, nawiązywać nowe kontakty. Myślę, że miło spędzę z Wami czas!

3lajki

Cześć! :slight_smile: Btoom też oglądałem jakiś czas temu i nie mogę doczekać się drugiego sezonu :joy: W jakie gry tam pogrywasz? Spędzaj miło czas na forum :smiley:

1lajk

Miło poznać!
Jaki jest Twój ulubiony trunek??
Wbijaj na czat! : D

1lajk

O moje rejony :slight_smile:
Szanuje za grand blue a ja się zapytam jakiej muzyki słuchasz

Fora o grach :thinking:

Na czym grasz w takim razie i siemano

@Depressley Od paru lat w CS 1.6, niedawno serduszko podbił Wiedźmin, aktualnie przechodzę pierwszą część, ale zakupione już leżą następne dwie
@Rota Ciebie również! Wódeczki czy zimnego piwka nigdy nie odmówię :D

1lajk

@larkson od dzieciaka słucham rapu, choć lubię do tego pop/remixy/metal, no dosłownie wszystko prócz disco w polu
@notu nie chcę reklamować, a jeśli chodzi o grę, to na CS 1.6

Legenda wiecznie żywa, 1.6 zawsze spoko

1lajk

U szanuję a jak przeczytałem o cs 1.6 to aż łezka się w oku zakręciła :)

1lajk

a grywasz w coś jeszcze ? :slight_smile:

@larkson od niedawna w Metina, tak to się przewinął Sniper Elite 1 i 2, Sniper Ghost Warrior, mam manię kupowania gier jak są przeceny na steam, a niestety brak czasu na granie w nie, sporo jest takich, które posiadam, a niestety nie pykałam ani razu

2lajki

@Wakemi witam w klubie. U mnie ‘kupka wstydu’ jest jeszcze z ps3 a mam vite i ps4 na dodatek więc sporo tego będzie xD

1lajk

Hej kolejna ciekawa osoba u nas ;)
Jak zawsze polecam WoW do grania hehe

1lajk

Hej, baw się dobrze na forum :slight_smile:

Witam o poranku.

Co Ty na to abym pokazał Ci tajemną sztukę kopiowanie przedmiotów w metinie?