dobry wieczór :3

Jako, że jestem nowy i już zdążyłem trochę zbadać forum to wypadałoby się przywitać a więc cześć wszystkim! :D

Teraz krótkie info o mnie. Mam na imię Maciek i jestem niestety tegorocznym maturzystą.
Z “zawodu” jestem grafikiem, co jest akurat moją pasją i właśnie kończę czwartą klasę. Aktualnie skupiam się głównie na digital paintingu. Oprócz tego uwielbiam śpiewać ale to raczej tak tylko dla siebie xD

Z ulubionych anime mogę wymienić: Steins;Gate, Code Geass, Gintama, Initial D, Cowboy Bebop i klasycznie Death Note.
Jeśli chodzi o muzykę to przeważnie słucham post-hc, metalcoru, chillstepu, czasami r&b i d&b.

Przy okazji zapraszam na mojego fb brok3nart, dawno go nie aktualizowałem ale na feriach będę miał mnóstwo czasu a prace czekają :3

Aha, na forum wpadłem dziś przypadkiem przez gugla :)

Code Geass! piona, dwie piony, bro-sis fist!

Siema Maciek! Witam na forum :D Skąd jesteś? Także jestem tegorocznym maturzystą i w tym tygodniu muszę chodzić do szkoły na fakultety mimo iż zaczęły się ferie ;_ ; A co do matury to z jakich przedmiotów ją zdajesz? Mam nadzieję, że zostaniesz na dłużej i że miło spędzisz tutaj czas ;)

Cześć, witamy na forum.

Dziękuję wam :)

Golter, doskonale znam ten ból xD Maturę zdaję tylko podstawową, nie planuję póki co iść na studia bo uważam, że tylko bym się marnował przez ten czas, może kiedyś :D
A pochodzę z okolic Zamościa (Lubelskie).

Witaj. Śle pozdrowienia i życzę miłego pobytu na forum :3

Czeeść, wita Cię kolejna tegoroczna maturzystka. :D miłego pobytu na forum życzę! :)

cieszcie się, że macie jakieś fakultety, ja musiałam sama się do matury uczyć, fakultetów zero i jeszcze poziom zajęć minus 10 XD

co będziesz robił jak nie idziesz na studia? :3
portfolio? praca? masz już jakieś miejsce na oku?