Dobryni, tu Reiji

:hugs: Witam wszystkich, z tej strony ja :hugs:

Nazywam się Gabriel, mam 16 lat, chodzę sobie do liceum na mat-fiza :man_student: i żyje sobie gdzieś na dole naszego kraju jakim jest Polska :poland:

Z charakteru jestem sympatycznym, miłym koleżką, który lubi sobie pożartować :smile:, jednak nie na tyle by sprawiać komuś przykrość. Wydaję mi się, że jestem bliższy do bycia ekstrawertykiem, chociaż wiele sytuacji nadal przekonuje mnie iż mój introwertyzm jest silniejszy :unamused:. Po za tym jestem przyjacielski, łatwo nawiązuje nowe relacje, staram się być pozytywnie nastawiony do życia i wspieram innych, aby również podchodzili do życia w ten sposób :raised_hands:.

Nie mam zbyt wielu zainteresowań. Najczęściej oglądam sobie anime lub czatuje z ludźmi na przeróżne tematy :earth_americas:. Co do muzyki :musical_note:, słucham często rock’a, dubstep’u, trap’u, rapu (choć rzadziej) i popu, jednak tak naprawdę nigdy nie zamykałem się na nowe gatunki :headphones:.

Mam wiele różnych anime, które są mi bliskie, jednak do tych najważniejszych mogę wymienić m.in. JoJo’s Bizzare Adventures, Fairy Tail, Sword Art Online, Kobayashi-san Chi no Maid Dragon, My Hero Academia, Youjo Senki, Goblin Slayer, One Punch Man itp. :star2:
Jeżeli chodzi o mangi to nie czytam ich zbyt wiele (a nawet wcale). Jedyne co przeczytałem to kontynuację po 2 sezonie FT, ewentualnie trochę OPM i GS.

O forum dowiedziałem się dzięki reklamie na facebooku :smiley:

Miło mi wszystkich poznać :smile:

Hejo :3 Mam nadzieję, że się tutaj odnajdziesz. Wbijaj na czat, bo tam się dzieję najwięcej :D
Masz jakieś ulubione filmy?

Tak naprawdę to dawno nie oglądałem w ogóle żadnych szczególnie fajnych filmów, a ogólnie to również nie oglądałem ich za dużo wcześniej. Jeżeli mógłbym zaliczyć tu filmy animowane to podobały mi się m.in. Kimi no Na Wa lub Koe no Katachi.

Hejka :3
Mam nadzieje że spodoba ci się nasze forum. wbijaj na czat :V
Z racji że nie ma @fooze to ja się zapytam xD
Lubisz boczek ?
Jesteś z okolić Krakowa ?
I w jakie gry grasz

Czy lubię boczek ?

Oczywiście :smile:

Czy jestem z okolic Krakowa ?

Nie. Mieszkam w okolicy Gorlic, jakieś 30-50 minut do Nowego Sącza.

W jakie gry gram ?

Najczęściej są to gry, w których mobilność odgrywa dużą rolę (jeżeli mogę to tak nazwać). Często grywam sobie w The Binding of Issac. Do innych gier, w które gram/ grałem mogę zaliczyć Ultimate Chicken Horse i Brawlahalle. Planuję za niedługo kupić Speedrunners’y i Garry’s Mod’a.

a co z OSU :<

W OSU też grywam, ale ostatnio trochę mi się znudziło i nie jarają mnie nawet nowe, fajne mapy. Po za tym jestem dość słaby, a grałem głównie z powodu, że kolega nie miał z kim grać :stuck_out_tongue_winking_eye:.

aha ok :v