Doubt

Pewnego dnia wilk zakradł się do grupy przyjaznych króliczków. Gdy wszyscy zasnęli, przybrał swoją naturalną postać. Dzień po dniu, jeden po drugim, króliczki ginęły w paszczy wilka. Króliczki, nie wiedząc, który z nich jest wilkiem, zorganizowały spotkanie: tam zdecydowały, kto jest winny i skazały go na śmierć. Jeśli mają rację i skazany rzeczywiście był wilkiem, króliczki wygrywają. Jednak jeśli wyrok jest błędny, wszystkie króliczki, jeden po drugim, dzień po dniu, zostaną pożarte przez wilka…

Tytuły alternatywne:
ダブト
Rabbit Doubt
Doubt
Autorzy: Tonogai, Yoshiki
Liczba tomów: 4

Czytałam, polecam <3

Przyjemny thriller, nie wybitny, nie straszny, ale szybko się czyta :3

Bardzo fajna manga, nie spodziewałam się takiego zakończenia co jest wielkim plusem bo większość podobnych mang jest przewidywalna i po prostu nudna

Miałem okazję… kiedyś… dawno, dawno temu zacząć czytać trochę online, jednak z niepamiętnych już dla mnie powodów przerwałem/porzuciłem. Teraz jednak cholernie mnie zaciekawiła ta seria i pewnie gdzieś w niedalekiej przyszłości sprawię ją sobie na półkę. Martwi mnie to, że podobno nie ma jako-takiego zakończenia, tylko trzeba sobie samemu dopowiedzieć, takie otwarte zakończenie.

Czy tylko mi opis tej mangi podsuwa myśl o naszej forumowej grze “mafia” tylko że w mandze dzieje się to naprawdę a nie na stronach forum…

Tak Ave, to wygląda praktycznie jak nasza mafia. Ja osobiście bardzo ten tytuł lubię, polecam go wszystkim, którzy oczekują od dzieł pisanych trochę tajemnicy i nietuzinkowych zakończeń.