Dr. Stone

Dr. Stone https://animes.pl/uploads/default/optimized/2X/5/5fb829bd578a781435b9fa6ef8aa9e215576b52a_2_1024x576.jpeg
ocena 0.0 0

“Dr. Stone” to historia o Taiju Ooki, który planuje wyznać swoją miłość Yuzuriha Ogawa. Jednak zamiast tego, obaj wraz z całym światem zostają przemienieni w kamień przez święcącą zielonkawym światłem katastrofę. Kilka tysiącleci później Taiju budzi się w świecie, gdzie ludzkość zniknęła, a natura odzyskała swoje prawa. Odkrywa, że jego naukowo zorientowany przyjaciel Senkuu także przeżył. Razem z Taiju tworzą mocny duet, który odnajduje metodę na odrodzenie petryfikowanych ludzi. Czy uda im się przywrócić cywilizację tylko za pomocą nauki, mimo przeciwności losu? Tajemnica powodu petryfikacji ludzkości wciąż pozostaje niewyjaśniona.

Dcst
Doctor Stone
Dr Stone: Tiến Sĩ Đá
Dr. Pedra
Dr. STONE
Dr.STONE
Д-р Стоун
Доктор Стоун
ד"ר סטון
דוקטור סטון
دكتور حجرة
دكتور ستون
دكتور ستون
ดร.สโตน เจ้าแห่งวิทยาศาสตร์กู้คืนอารยธรรมโลก
ดอกเตอร์สโตน
ドクターストーン
新石紀
新石纪
石纪元
닥터 스톤

Typ: TV

Sezon: Lato 2019

Kategorie: akcja, bezpłciowy, bohater o silnym charakterze, dramat, edukacyjne, geniusz, katastrofa, komedia, komedia przygodowa, manga, męski bohater, na podstawie mangi, obsada zespołowa, odnaleziona rodzina, osoba w obcym świecie, przygoda, przyszłość, środowiskowe, szpiegowanie, zaginiona cywilizacja

Na razie jest jeden odcinek, obejrzałem sobie po ang. Wolę jednak oglądać anime po polsku, bo wtedy nie uciekają mi smaczki językowe :smiley: Jak na razie podoba mi się.

Czytam mangę i polecam tą serię MOCNO w opór, jest świetna

1 polubienie

Jeśli @Argo1234 poleca, to warto!

1 polubienie

Jestem na bieżąco z mangą i po pierwszym odcinku, anime z pewnością jej dorównuje, definitywnie top tego sezonu

2 polubienia

Wyszedł już 15 odcinek - mi się bardzo podoba całe anime :slight_smile:

Czekam, czekam i mam nadzieję, że się doczekam szybciej jak później drugiego sezonu tego cuda. ?

Legenda głosi(ła?), że można by się spodziewać już na styczeń kolejnego sezonu - przynajmniej