Dragon Ball Super

Gratka dla fanów serii Dragon Ball, którzy w dzieciństwie nie mogli doczekać się powrotu ze szkoły by włączyć sobie kolejny odcinek DB, a potem DBZ, serię GT przemilczę, bo już niestety tak epicka nie była. Po 18 latach wyszła nowa seria, która swoją premierę miała 5 lipca br. Seria ma miejsce po pokonaniu Boo, Songo wreszcie może sobie odpocząć, nacieszyć się rodziną, z resztą nie tylko on, a wszyscy, którzy walczyli.

Kolejne odcinki serii będą się pojawiały w niedziele. Pierwszy był bardzo sympatyczny, z tego co słyszałem drugi też ma być taki. Ale szczerze mówiąc, nie mogę doczekać się ostrej akcji typowej dla Dragon Balla ! :)

Nie jestem fanem dragon balla i nie oglądałem tego jak byłem mały, może troszkę wstyd ale nie miałem wtedy satelity a to chyba leciało na RTL.
Oglądnąłem pierwszy odcinek, bardzo przyjemny. Czekam na więcej.

To leciało na RTL 7, ale zapewne byłeś dużo młodszy ode mnie więc masz rozgrzeszenie. ;). Może jak Ci się spodoba DBS, to obejrzysz sobie zetke, najbardziej epickie anime ever :P

Obejrzałrm dragon balle a jak wyszł super to od razu oglądałem xd. To dużo lepiej wygląda od gt przynajmniej xd
Zabawne jest już tak jak popzednie części xd

Koniecznie muszę obejrzeć, wiem że nie będzie takie wspaniałe jak DB, dbz ale tego już nic nie przebije xd

Oglądałam pierwszy odcinek i jestem zawiedziona tym odcinkiem.

Czemu zawiedziona?
Według mnie to dobry początek. Na pewno lepsze to jest niż gt.

Yonie zapewne chodzi o to, ze nie było akcji w pierwszym odcinku, ale pamiętajmy, że jego akcja toczy się tuż po walce z Boo, trochę dziwne by było gdyby po tak potężnym przeciwniku, natychmiast, zaatakował ktoś równie potężny.

Mam nadzieję, że zaletą tej serii nie będzie jedynie “bycie lepszym od GT”, bo mi się zdaje, że to żadna sztuka. Cóż, czekajmy na kolejny odcinek, będziemy mogli się dzielić odczuciami :).

Chciałam,żeby ten odcinek się szybko skończył. Głównie przez grafikę. Wiem,że grafika poszła naprzód,ale jest zbyt cukierkowa,jak na Dragon Ball. Co do serii GT to mam takie zdanie,że seria była naprawdę słaba i boje się,że z tym będzie tak samo.

Wiem,że akcja toczy się po walce z Boo. Wynudził mnie ten odcinek,nie było nic w nim nic interesującego. Nie wiem,jak określić to odczucie,jakie wtedy poczułam po tym odcinku. Była jedna wielka nuda,nawet zero zabawnych scen.

Chi-chi i jej psychicznie nastawienie do szkoły wróciło ;__;. Ona najbardziej załamuje mnie w Dragon Ball. Nie lubię jej. To moje odczucia po pierwszym odcinku. Zamierzam oglądać dalej i pewnie zmienię zdanie.

Oglądam. W sumie początek trochę wolny ale od 4 odcinka ma się już dziać :D

W drugim odcinku wreszcie się coś zaczęło dziać, śmiałem się do rozpuchu, Vegeta z parku rozrywki, to po prostu trzeba zobaczyć. Główny antagonista też zapowiada się ciekawie, nie mogę się doczekać kolejnych odc :)

niestety niestety dzieje się coś czego można było się spodziewać schrzanione animacje w czasie walki. piąty odcinek trochę mnie zniesmaczył

Niby schrzanione animacje, niby hejty od wszystkich, ale ja miałem niezłą bekę i jak dla mnie odcinek spoko. Nadal żyję z nadzieją że dalej animacja walk nie będzie tak skopana ;I

No ja też mam na to nadzieję, fabuła wiadomo, że spoko, ale w dragon Ballu walki najważniejsze, muszą być ładne. Zobaczymy co bd dalej :)

W sumie to nie za bardzo mnie zadowala na seria niestety. Minęło 8 odcinków, ale ja już wiem, że zetki nie pobije, mam nadzieję, że ostatecznie będzie lepsza od DB GT :)

Ktoś w ogóle ogląda dalej tę serię? Jeśli tak, to czy w odcinkach po 13, da się oglądać? Bo ja się w sumie zawiodłem i do wstrzymanych wrzuciłem po 13 epku xd.

Ja gdzieś przy 23 chyba zostałem, kiedyś obejrzę do końca :D

Ja też planuję kiedyś kontynuować, ale zastanawiam się czy aktualne odcinki się chociaż trochę poprawiły, bo mnie to zawiodło xd

No jeśli chodzi o stronę wizualną to dno i 2 metry mułu D:

aha, czyli skoro nic się nie poprawiło, nie kontynuuję na razie oglądania tego. Pewnie kiedyś trzeba będzie wrócić.