Dragon Ball Z

Dragon Ball Z https://animes.pl/uploads/default/original/3X/6/1/61f5ad83ab7c1802598b8486089d606a1128b574.jpeg
ocena 0.0 0

Pięć lat po zwycięstwie w turnieju sztuk walki, Gokuu żyje spokojnie z żoną i synem. Wszystko zmienia się jednak z pojawieniem się tajemniczego wroga o imieniu Raditz, który przedstawia się jako dawno zaginiony brat Gokuu. Raditz ujawnia, że Gokuu to wojownik Saiyan, rasy niegdyś potężnej, ale teraz praktycznie wymarłej. Zniszczoną planetę zastąpiła Ziemia, na której Gokuu miał za zadanie zapanować i zniszczyć ją, ale po utracie pamięci z powodu urazu głowy, jego dzikie instynkty zostały stłumione, a on sam wychowany jako uprzejmy i dobrze wychowany chłopiec.
Raditz ostrzega przyjaciół Gokuu o nowym zagrożeniu zbliżającym się do Ziemi - konflikcie, który mógłby pogrążyć Ziemię w międzygalaktycznej wojnie. Wojna zostanie wywołana o siedem mistycznych kryształowych kulek, a przetrwa tylko najsilniejszy. To wszystko czeka na nas w “Dragon Ball Z”.

brak trailera

Bola De Drac Z
Bola de Dragón Z
Bảy Viên Ngọc Rồng Z
DBZ
DRAGON BALL Z
DragonBall Z
Dragonball Z
Drakonų Kovos Z
Ejder Topu Z
What’s My Destiny Dragon Ball
Z דרגון בול
db s2
db s2
dbztv
Драконий жемчуг Зет
Драконова топка Зет
Дрэгон боллз
דרגון בול זי
دراغون بول z
ดราก้อนบอล Z
どらごんぼーるぜっと

Typ: TV

Sezon: Wiosna 1989

Kategorie: akcja, anachronizm, battle royale, bioniczne moce, cudzoziemcy, cyborg, demon, dinozaury, fantasy, komedia, na podstawie mangi, obcy, osiągnięcie pełnoletności, przygoda, smoki, tożsamości dysocjacyjne, uprawa, zamiana ciał, ziemia, życie pozagrobowe