Dragon Ball

Dragon Ball https://animes.pl/uploads/default/original/3X/e/0/e0a6d371ff3b6241f4365955a033cf35652c7520.jpeg
ocena 0.0 0

“Dragon Ball” opowiada o młodym chłopcu o imieniu Gokuu Son, który mieszka samotnie w lesie, aż do dnia, w którym spotyka dziewczynę o imieniu Bulma. Bulma jest w poszukiwaniu magicznych przedmiotów zwanych “Kulami Smoka”, które rzekomo spełniają życzenie osoby, która je zebrala. Gokuu posiada jedną z tych kul, ale nie chce się z nią rozstać. Bulma proponuje mu więc układ: może dołączyć do niej w podróży, jeżeli pozwoli jej pożyczyć moc kuli smoka. W ten sposób rozpoczyna się ich niezwykła przygoda.
Podczas podróży spotykają starca Muten-Roshi i jego ucznia Kuririna. Gokuu trenuje z nimi, stając się coraz silniejszym wojownikiem. Ale moc kuli smoka przyciąga też niebezpieczne istoty, pragnące wykorzystać ją do zła. Gokuu, Bulma i ich przyjaciele muszą więc użyć swojej nowej siły, by ochronić innych i powstrzymać złe moce.

7 viên ngọc rồng
As Bolas Máxicas
Bola de Drac
Bola de Dragón
Bảy Viên Ngọc Rồng
DB
DBTV
DRAGON BALL
Dragonball
Dragonball TV
Drakonų kovos
Ejder Topu
Ejder Topu
Esferas del Dragón
Globurile Dragonului
Sfere del drago
Smocze Kule
Zmajeva Kugla
Zmajeva kugla
Драконий жемчуг
драконова топка

Typ: TV

Sezon: Zima 1986

Kategorie: akcja, alternatywny świat, anachronizm, bioniczne moce, cudzoziemcy, demon, demony, dinozaury, fantasy, kaiju, komedia, magia, na podstawie mangi, osiągnięcie pełnoletności, podróż na zachód, przygoda, przyjęcie, smoki, tożsamości dysocjacyjne, walka