DreamLand

Wyobraź sobie, że kiedy zasypiasz, twój umysł udaje się do rozległego, fantastycznego świata, w którym wszystko jest możliwe… Wyobraź sobie, niezwykłe miejsce, w którym co noc przeżywasz tysiące niesamowitych przygód… Ten świat to DreamLand - kraina snów, w której znajdują się istoty nastawione zarówno pokojowo, jak i nieprzyjaźnie, ludzie śniący o różnych aspiracjach oraz “Podróżnicy” posiadający specjalne uprawnienia i moce.

Jednym z tych ostatnich jest Terrence - nieśmiały, młody, zwyczajny chłopak, który próbuje zbliżyć się do Lidii, dziewczyny, w której kocha się od zawsze. Pewnej nocy zwyczajność jego życia się kończy. Gdy po raz kolejny śni mu się koszmar o pożarze, w którym zginęła jego matka, przez co nabawił się pirofobii, udaje mu się wreszcie pokonać swój lęk. Od tego momentu rozpoczyna prowadzenie podwójnego życia: za dnia jest zwykłym uczniem szkoły średniej, a w nocy „Kontrolerem Ognia” w DreamLandzie. Podczas odkrywania Krainy Snów, wraz z przyjaciółmi, stawia czoła wielu niebezpiecznym sytuacjom oraz przeciwnikom wchodzącym mu w drogę. Jednakże wraz z upływającym czasem Terrence odkrywa, iż DreamLand nie jest tylko miejscem marzeń i koszmarów sennych innych ludzi…

Ten komiks nie jest mangą, a manfrą, komiksem w stylu mangowym rysowanym przez francuskiego artystę, Reno Lemaire. Jednakże czyta się go od prawej do lewej, tak jak mangi japońskie.