Dungeon ni Deai o Motomeru no wa Machigatteiru Darou ka

Dungeon ni Deai o Motomeru no wa Machigatteiru Darou ka

http://diff-anime.pl/images/series/628.jpg

“Wielkie miasto Orario, jest bramą do podziemnego labiryntu powszechnie zwanego „Lochem”. Jest on miejscem, w którym można zdobyć nie tylko chwałę i bogactwa, ale istnieje też szansa, że spotka się tam miłość swojego życia. Zapierająca dech w piersiach historia o pragnącym zostać poszukiwaczem przygód chłopcu oraz nieposiadającej wyznawców nieudolnej bogini.”

UWAGA Oglądajcie zawsze końcówkę, która jest po endingu prawie każdego odcinka.

Opis świata

Mnie się to spodobało. Historia ciekawa. Fabuła fajna.
Tytuł na pewno powinni obejrzeć fani SAO czy innych serii umieszczonych w świecie wirtualnym.
Aczkolwiek w tej serii świat nie jest grą. Na ziemie zstąpili bogowie wyrzekając się swych mocy zamieszkali między śmiertelnikami. Utworzyli gildie tak zwane “rodziny” każdy członek rodziny musi oddawać cześć swemu bóstwu, które jest założycielem rodziny.
W świecie tym mamy elementy RPG ponieważ każda z postaci będąca poszukiwaczem posiada statystyki oraz umiejętności i jest ich posiadania świadoma.

Muzyka jest przyjemna i pasuje do klimatu, jest bajkowa jak to w D&D. Szczególnie utwór biesiadny.

Opening

Gatunki:
Akcja
Przygodowe
Komedia
Magia
Fantasy
Romans
Harem

Hehe, a ja chyba tylko jedną końcówkę widziałam xD Ale jakoś mi to nie przeszkodziło w zrozumieniu fabuły.
Główny bohater jest nawet znośny i anime nawet dobre. A ten kowal, co doszedł później był naprawdę udanym umileniem (wszędzie same baby, jak to w haremach xD).
Hestia mnie strasznie wkurzała, ale jakoś się przydała, więc jej to wybaczyłam xD

Ja już napisałem gdzie indziej - Hestia nie nadaje się dla głównego bohatera, jest mu wciśnięta nieco na siłę… Aiz jest o wiele lepsza >.<

Już wszystkich ch swatacie? XD Mi sie wydaje calkiem spoko aczkolwiek wiele nie widzialam