Dzieeeń Dobry :D

Witam. Jestem Przemek choć wszyscy mówią na mnie Memo ewentualnie Memcio albo Przemcio :)

24 lata, świeży mgr inż. Budownictwa. Od 3 lat pracuje w firmie projektowej.

Anime oglądam od ponad 5 lat, a ulubionym jest Guilty Crown. Mangi nie czytam, w sumie w ogóle nie czytam (chyba że Poradnik Majstra Budowlanego albo Eurokody :D )

Muzyka jest nieodłączną częścią mojego życia, słucham praktycznie bez przerwy (w pracy, w domu, jak kładę się spać, jak jem itp. chyba że jestem w towarzystwie i przeprowadzam miłą konwersację) :P Rdzennym gatunkiem, na którym się wychowałem jest polski Hip Hop, lecz w tym momencie słucham wszystkiego co mi się spodoba: Rock, Trance, Muzyka Klasyczna, Pop no i oczywiście op i end z Anime. Mogę się również pochwalić jedną nagraną płytą Hip-hop w tzw. podziemiu :)

Interesuję się sportem, sam gram w piłkę nożną i siatkówkę. Troszkę gram w gry. I oczywiście moja praca jest również moją pasją, uwielbiam projektować i odkrywać nowe technologie :)

Po prostu szukałem takiego forum tematycznego, gdyż jak zauważyłem większość osób ma ten problem co ja, a mianowicie: jest bardzo mało osób z naszych otoczeń, z którymi można porozmawiać na temat Anime. :)

P.S. Lubię boczek :) Z babcią często piliśmy pod boczek czyli: lufka i łapiemy się pod boczek :D Smoki też lubię zwłaszcza z filmu “Jak wytresować smoka” :)

Przewidział pytania które chcieliśmy mu zdać :open_mouth:
Anyway, witamy na pokładzie, mamy nadzieję że wpadniesz na czat i miło spędzisz z nami czas.
Pora na jakieś pytania:
-Czytasz jakieś książki?
-Miałeś styczność z H3? (heroes might and magic 3)
-masz jakieś zwierzątko?

• Nie czytam :) Chyba, że tak jak napisałem wyżej Poradnik Majstra Budowlanego albo Eurokody :)
    -Nie miałem styczności :(
    -Obecnie nie mam zwierzątka, ale wychowałem się na wsi i u rodziców jest mnóstwo zwierzątek :P

Witam! Odpowiedziałeś na moje pytanie dotyczące smoków zanim je zadałem, ale spokojnie! Mam kolejne :)

Lubisz architektów?
Z jakiego miasta nadajesz?

• architekci to nasi wrogowie, zwłaszcza po ostatnich propozycjach zmiany ustawy :stuck_out_tongue:
  • Gdańsk :D

O! Ja studiuję w Gdańsku na politechnice :smiley:

To możliwe że się minęliśmy ;P co studiujesz? ;)

Witam.
Ja mam proste pytanie studenta.
Kiedy pijemy? :D

Btw. za zainteresowania sportem(tymi samymi dyscyplinami co ja) masz w ogromnego plusa, jak wylecze kolano można w jakąś plażówkę pograć :D