Dzieje Alianthu - PBF

Hey. Po zakończeniu wakacji nie miałem czasu na dalsze prowadzenie pbf’a, ale teraz wracam znów!
Jako, że aktualnie, w ramach ochrony środowiska, dział zabaw nie zaśmieca ostatnio aktywnych wątków, Alianth nie wyświetlałby się w nich. JEDNAK! Jest nadzieja! Domiś poświęci swój czas i stworzy dla mnie dodatkowy dział, specjalnie dla mojego pbfa, jeśli uda mi się zrekrutować przynajmniej 6 osób chętnych do gry.
Tak więc, nerdy tego forum, jednoczcie się!

Zasady, fabuła i kp - http://animes.pl/wątek-Dzieje-Alianthu-Cz-1-Sword-of-Kings-PBF

Rozgrywka - http://animes.pl/wątek-Alianth

Jeśli dostanę własny dział, znacznie bardziej rozbuduję pbf’a. Powinien się stać bardziej przejrzysty.
Ktoś chętny do gry?

Ja mogę grać ;-) Pbf-a prowadziłeś ciekawie.

Odświeżam~

Strasznie mi sie nudzi, wchodzę na animesa glownie dla pbfa bo spamic wam już nie będę XD wiec jestem motzno za pbfem jeśli byłby prowadzony nieco… Regularniej XD

No to rób tego PBF-a ;3

4 zaznaczyło prawdopodobnie… ale cóż, niech będzie, piszę do Domisia.

Ja możliwe że bym był chętny na taką rozgrywkę, choć mówię na samym początku że styczności z podobnymi grami miałem naprawdę mało.

I znów po kilku tygodniach koniec? XD

No miejmy nadzieję, że tym razem PBF będzie pociągnięty jak trzeba :)

A jak nie to będziemy go nękać XDD

Dokładnie, Egil potrafi ułożyć fajną fabułę, ale o odpisy trzeba będzie wiercić dziurę w brzuchu :)

No Egil robi świetną fabułe…ale czasem zbyt wymagający jest a co najgorsze mu dosyć szybko się nie chce robić tego PBFa XD

Ale jak robi to jest fajnusio… tak samo mafia :-3 Eiu mag krwi hahahahaha podobało mi się

Zgodzę się z tym, że jest wymagający, ale przynajmniej jest wtedy zabawa :)

To jak? Kiedy startujemy? :D

Pewnie na dniach. Egil musi dostać pozwolenie od Domena na stworzenie działu.

Nie do końca pozwolenie, co Domiś musi stworzyć ten dział i jego poddziały. Będzie to wyglądało mniej więcej jak PBF Yana.

I co do ostatniego razu - chciało mi się go robić… po prostu nie miałem czasu.

Ejej Egis taki jak Yankisia? Etooo… W taki strasznie ciezko sie grało… Znaczy się jeszcze zrozumiem wątki na krainy no ale nie ma co przesadzac bo sie potem każdy pogubi… Choc akurat pomysl z kp jako wątkiem mi sie podobal bo latwiej bylo wszystko ogarnąć XD

Patrząc z perspektywy nowego gracza w tych klimatach to trudno wczuć się w taką rozgrywkę czy może odwrotnie ? Byłbym wdzięczny gdyby ktoś kto w coś podobnego pogrywał to doradził czy coś może tak ostrzegł co mógłbym ominąć z powodu nieuwagi w razie odgrywania postaci.

Zaraz ci wszytsko tu opiszę nimarus, daj moment.

Eiri - taki jak yana, w sensie, że podzielone na różne działy. Ale rozgrywka cała będzie się rozgrywać w jednym temacie. Początkowo chciałem zrobić oddzielny temat na hasło dla każdego gracza, ale powstałby problem, gdybyście chcieli ze sobą rozmawiać beze mnie.

Btw, jeśli będzie ponad 7 osób mogę nie wyrabiać z fabułami. Jeśli jednak uda mi się dociągnąć część pierwszą Alianthu dociągnąć w końcu do końca, do drugiej przydałby mi się drugi admin.

Jeśli chodzi o fabułę, to nieco ją sobie zmieniłem… Przynajmniej końcówkę i historię Caussów. Zrobiłem też już mapę i rysuję szkicę niektórych miejsc strategicznych.