Dzień dobry! :3

Nadszedł czas by się przedstawić. Mam na imię Marta i mam 17 lat.
Temat mangi i anime był mi znany już od wczesnego dzieciństwa dzięki starszej kuzynce która się tym interesowała.
Co do ulubionych anime to w kolejności przypadkowej: K, FMA, Gintama, Zankyou no terror, Durarara, Magi
a co do mangi to ulubioną jest zdecydowanie Kuroshitsuji.
MAL:

Jeśli chodzi o inne zainteresowiania to rysowanie, malowanie i informatyka (po wakacjach rozpoczne drugi rok w technikum na kierunku technik informatyk xD).
Lubię też bieganie ale jakiś czas temu wpadłam w wir ciągłych przeziębień itp. i moja kondycja umarła ale staram sie wrócić do formy.
A tak po za tym uwielbiam pandy <3
Miło mi was wszystkich poznać :)

Yo Akki po ile kilometrów biegasz? :v

Obecnie biegam po 4 kilometry czasem nieco wiecej :v

Witaj, o widzę że lubisz rysować… pokażesz coś :> ? A właśnie, czytałaś już jakieś novelki :D ?

Siemka również mam 17 lat, tylko, że w moim przypadku po wakacjach zaczynam 3 rok technika informatyka :D Ulubiony opening? Ulubiona książka?

Hmm przeczytałam No.6 i po obejrzeniu anime zaczęłam czytać No game no life i Durarara a co do rysunków mam ich mnóstwo ale na razie mam zdjecia tylko tych:

Brzmi jak ta reklama “Czejść jestem WOjtek też mam 12 lat” xD

A tak po za tym to siemanko

Jestem Mistrz Rozpierduchy i jestem niemoralnym sumieniem forum :D

Widać po twoim MALu, że całe życie oglądasz :D kiedy znajdujesz czas na bieganie i rysowanie?

AC 8 pkt SAO 9pkt hmmmm czy uważasz, żę Kuroyukihime jest córką Asuny i Kazuto?

Hmm przeczytałam No.6 i po obejrzeniu anime zaczęłam czytać No game no life i Durarara a co do rysunków mam ich mnóstwo ale na razie mam zdjecia tylko tych:
tutaj rysunek ktory narysowałam inspirując się swoim snem:

tu namalowana scena widoczna w openingu Anothera:

inne rysunki myślę ze zrobie lepsze zdjecie i wstawie w osobnym wątku :D

Ulubiony opening trudno wybrać myślę że oba openingi z Ao no exorcist .
A co do książki hmmm do tytułów książek mam strasznie słabą pamięć xD ale jedną z ulubionych jest seria Więzień labiryntu ale nie ogladałam filmu. Nie przepadam za filmami na podstawie książek, czasami oglądam z ciekawości jak wyszło.

Hmmm… jedno jest pewne … Musisz stworzyć swój wątek w dziale o grafice i tamm tooo chyba twórczość itd xd… chętnie zobacze reszte ! :D

Mistrzu Rozpierduchy aka niemoralne sumienie forum jak wspomniałam wcześniej bardzo często choruje wiec jak siedzie w domu i już nadrobię zaległośći w szkole to cały czas oglądam anime a po za tym mam problemy ze snem wiec jak nie moge zasnac to wiadomo czym się zajmuję xD na bieganie zawsze znajdzie sie jakiś czas na rysowanie jakoś też. Często na przykład rysuję na nudnych lekcjach :D

A o Kuroyukihime nigdy o tym nie myślałam ale ciekawa teoria :o

Hejka Akki-Senpai :D
Grasz może w jakieś gry?

Witaj na forum ;)
I baw się dobrze^^

AnomuS-kouhai nie bo gry pożerają czas bardziej jak anime jedynie czasem w osu albo jak koledzy z klasy namówią żeby w coś z nimi zagrać żeby się pośmiać z mojego talentu do fatalnego grania nie tylko w pilke nożna ale i większość gier komputerowych :D

Yay, kolejna fanka Gintamy. <3
Witaj na forum, baw się dobrze. ^^

O tak uwielbiam Gintame <3
Zdecydowanie będę się dobrze bawić :)

Cześć, witaj na forum :), jak najczęściej wpadaj na czat, może jeśli będzie okazja to się o kompach pogada. Jaką dziedziną w infie się interesujesz ?

Więc będę się wpadać na czat ^^ W infie głównie to programowaniem i grafiką komputerową ale też sieciami komputerowymi

A skąd pochodzisz

Z miasta zwanego Gorzów Wielkopolski :D

Akki jakie języki programujesz? Masz skype, żeby pogadać o C++? A wgl kurde ja Ci powiem rysunki dobrze robisz! I jeśli chodzi o gry to każdy ma tak że jak nie gra to wydaje mu się że gra źle, wydaje mu się że traci czas bardziej niż na oglądaniu anime! nie prawda! Grając rozwijasz swoją cierpliwość, refleks i inne rzeczy, które się przydają w życiu ^^. Serio xDDD. Chocby jest to bardziej konstruktywne od piłki nożnej