Dzień dobry :D

Witam wszystkich serdecznie !
Jestem COCOart i zawitałam do was, aby poznać osoby które interesują się anime i mangą :D

Osobiście nie jestem na bieżąco z anime, bo mój czas na to nie pozwala, ale staram się nadganiać wychodzące serie :3

Od 13lat zajmuję się rysunkiem mangowym i prowadzę poradnik w którym uczę podstaw rysunku mangowego ^^

Posiadam również fanpage ze swoimi pracami, zapraszam na niego COCOart

miło mi Cię poznać możesz mi mówić Shin lub Okash albo jak chcesz powiesz coś o sobie w sensie imie wiek itp.?

Witam na forum i zachęcam do udzielania się w dyskusjach i rozmowach na chacie :)
Takie pytania Skąd jesteś?
I Jaki rocznik?

Wow, piękne prace. Mamy tu kilka osób które ładnie rysują ale spokojnie mogą się uczyć od Ciebie. Zapraszam do wstawiania swoich prac do działu z twórczością graficzną :D

!____! Ojej… jacy wy tutaj tacy wszyscy mili…
Zatem! Mam 19 lat :D (94rocznik)
Eee… i mam na imię Ania ^^

Jakie produkcje? Raczej nie mam takich ulubionych, po prostu przeglądam wszystko, aby być obeznanym.

(Zaraz wstawię kilka swoich prac :D)
Ah tak… mam jeszcze jedno zajęcie… tłumaczę ruch księżyca… xD (może brzmi to trochę drętwo… ale w moich słowach wszystko nabiera koloru - huhu~)

Witam ciebie COCOart serdecznie na naszym forum. Może zdradzisz nam coś więcej o sobie? Jak masz na imię, ile masz lat, czy jesteś wolna, czy masz jakieś inne zainteresowania oprócz rysunku, skąd jesteś i takie tam. Zapraszam na chat :D

NO I SPÓŹNIŁEM SIĘ Z POSTEM

Jak to tłumaczysz ruch księżyca?

Ja wiem jedynie, że jak jest bardziej podobny do D to się Dopełnia, a jak do C to Ciemnieje xD

Melon to zdradź mi tę oczywistość

Tak tłumaczę ruch księżyca, jak to się dzieje że widzimy tylko jedną stronę i takie tam ciekawostki na temat księżyca. : o

No co… oglądam wszystko co jest, bo lubię. Nie mam takich gatunków które po prostu wielbię po prostu są… no… :D

Jestem zaręczona :o

CO by tu… ee… jestem osobą nieśmiałą, może nie widać… ale na prawdę jestem ^^

Czekaj czekaj … czy ty nie próbowałaś kiedyś opchnąć tej pracy jaką masz na tle na fejsie? Bo skądś cię kojarze…
A tak w ogóle jestem Dominik, miło mi xD

Anyway jakiej muzyki słuchasz?

Swoją drogą to naprawdę olbrzymie wrażenie robią na mnie tak duże liczby podane w latach … szczególnie, że ta jest akurat bardzo bliska mojego wieku xD

Tak, to ja taką sprzedawałam (i udało się! xD ale zrobiłam sobie kopię by za nią nie tęsknić :o)

Czym się jeszcze interesuję?
Otóż, zajmowałam się cosplayem… czyli szyję, dłubię, dziergam… itp. :D
Ogólnie chodzę do szkoły morskiej (nie polecam) i cieszę się, że ją właśnie zakańczam :blush:

Oo, nareszcie dołączyła jakaś dziewczyna, robi się nas coraz więcej. Witam, jestem Tri :)
A czy brałaś udział w jakiś konkursach cosplayowych? O i zapraszam na nasz czat, na którym można gadać dosłownie o wszystkim. Twoje prace bardzo mi się podobają, sama chciałabym tak rysować.

Witam w naszej jakże wspaniałej rodzince :3 Mam nadzieję że zostaniesz na stałe :P Co do rysunków są piękne <3 zapraszam na czat ;)

Serio, rysowanie to nie jest problem. ^^

Tak brałam udział w konkursach… ale to było wieki temu! Pamiętam jak to się ludzie śmiali że Cocośka ponownie umiera na scenie… albo spada jej peruka… xD

Mackon 2009

Witaj coco masz na imię jak moja mama ^^ powiem tak potrafisz rysować, koledzy i koleżanki już zadali kluczowe pytania, ja zapytam ile dziennie poświęcasz na rysunek ?:)

Witam, mam nadzieję, że zostaniesz tu na dłużej. :D

Dziennie… mmm rzadko tak naprawdę rysuję. Mogę powiedzieć, że nad jedną pracą pracuję od 5 godzin do kilku dni :D

Specjalnie dla was wrzuciłam na yt filmik z tym Księżycem… c :
możecie… się pośmiać… no xD
dla mnie to takie… jakieś zawstydzające https://www.youtube.com/watch?v=OHIVTKNkQZY . no ale cóż

pewnie że zostaję na dłużej :D

Tak oglądając ten filmik, stwierdziłam, że jesteś słodka :)

@ ___ @ nie wiem czy to komplement… Ludzie zbyt często chcą mnie przez to dotknąć… A JA NIE LUBIĘ CUDZYCH ŁAP NA SOBIE! xD