Dzień dobry Wszystkim

Dzień dobry,
Przyznam, że w dość spontaniczny sposób tu trafiłam. Chciałam zobaczyć czy fora o tematyce anime jeszcze działają. Jakieś 15 lat temu byłam dość aktywna na nich. Dzisiaj, głównie na fb znajduje grupy, na których aktywni są raczej młodsi, a ja mam 35 lat i miło by było znaleźć gdzieś rówieśników.
Ostatnio zaczęłam przypominac sobie trochę moje ulubione serie…i tak oto jestem :)

Witam. Jestem tutaj kimś w rodzaju ducha rezydenta (bo ostatnimi czasy mało się tu dzieje) i w pewnym sensie jestem twoim rówieśnikiem gdyż różnica między nami to około 4 lata (chyba że znowu zapomniałem ile mam lat). Tak czy owak zawsze służę pomocą, a i pogadać ze mną można.

Nawet się nie spodziewałam, że ktoś odpisze, bardzo mi miło :) chyba to nieuniknione, że większości for znika, a aktywność zamiera. Najgorzej gdy człowiek po raz drugi odkrywa swoją miłość do anime i nie ma gdzie pogadać : )

Niestety wszyscy teraz przerzucają się na portale społecznościowe co dla mnie stanowi problem bo nie odnajduje się tam. Tak więc trzymam się kurczowo tego miejsca i czekam na to aż ktoś się tu pojawi (choć wcale nie mam takiej gwarancji). No ale ty się pojawiłaś więc czekanie się opłaciło.

Nie znalazłam nic godnego uwagi na portalach społecznościowych w tematyce anime, albo po prostu nie łapie humoru, bo trochę się jednak zestarzałam.
Jestem niestety bardziej do tytułu z ostatnich… 10 lat na pewno. Ostatnią nowość, którą zaczęłam oglądać to Steins; gate, więc nie wiem czy będę godnym Ciebie rozmówca. Jesteś w miarę na bieżąco?

Jak na otaku przystało choć to nie znaczy że wszystko oglądam, zwłaszcza że ostatnio wyszło sporo słabych tytułów.

W sumie podrzuce ci liste moich obejrzanych tytułów byś mogła sobie przejrzeć mniej więcej co wychodziło.

Dziękuję, myślę, że skorzystam, a w razie problemu zapytam. Jestem chyba trochę wybredna, więc samo szukanie może być nieco męczące :sweat_smile:

Tak znam to z autopsji. Przeszukiwanie stron z anime żeby znaleźć coś interesującego czego się jeszcze nie widziało jest niesamowicie męczące.

Nie dziwne, jeśli się dużo oglada.
Mi się zawsze najlepiej ogląda, to co już widziałam, nawet jeśli to kolejny raz.

Wiesz to się sprawdza tylko do pewnego momentu. Obejrzyj coś tysiąc lub więcej razy i nie chcesz za szybko do tego wracać.