Dzień Dobry ^^

Nagle wpadł mi do głowy pomysł, że miło byłoby poznać w końcu kogoś interesującego się tym, co ja i też o tym porozmawiać.

Nazywam się Weronika i mam 18 lat.

Moje najbardziej ulubione anime to Kyou Kara Maou. A od obejrzenia aż do teraz wciąż mam jeszcze małą obsesję na punkcie Owari no Seraph (na szczęście powoli przechodzi ^^).

Postaram udzielać się tak, jak tylko będę w stanie, chociaż przy moim charakterze będzie ciężko :)

Więc jeszcze raz dzień dobry wszystkim użytkownikom

witaj, witaj :3

lubisz masło?

a tak serio - wbijaj na chat, to serce tego forum :3!

Witaj Weroniko :)

Grasz w jakieś gry mmo?
I jakiej muzyki słuchasz?

Gram w Elsword, ale aktualnie nie mam przy sobie laptopa, więc mam przerwę. A teraz pytam w Smash Stone na tablecie, więc chyba też można zaliczyć.
Z muzyką mam tak, jak większość ludzi - co wpadnie w ucho. Ostatnio słucham One Ok Rock i Dempagumi.inc.

Cześć, widzę, że zarejestrowałaś się z tych samych powodów co ja. Miło Cię poznać, ja jestem Piotr. Mam nadzieję, że będziesz się bawić dobrze, atmosfera tutaj jest bardzo przyjazna i zawsze doradzimy jakieś fajne chińskie bajki ^^. Zapraszam do udzielania się na czacie i TS :)
Grasz w jakieś gry ? Lubisz czytać ?

Witaj na naszym forum :)

( Przepraszam za tak skromne powitanie, to nie w moim stylu)

byters, o grach już trochę wspomniałam. Oprócz tamtych to lubię jeszcze Sacred, Fable i gry z RPG Makera. Jeszcze w inne czasem pogram, ale nie będę już pisać.
Lubię czytać, nawet bardzo. Najbardziej lubię fantastykę, a ostatnio postanowiłam też poczytać trochę horrory i wypożyczamy sobie dzieła Kinga.

Pytałem, bo pomyślałem, że może lubisz WOT, mamy tutaj mały funclub tej gry xD.

Co do Stephena Kinga PIĄTKA - zajebiste książki pisze :)

Czeeść, miłego pobytu na forum życzę! :)
PS. ŁOJEZU, SACRED I FABLE MOJE NAJUKOCHAŃSZE GRY! <3

gejpopy czy jrock?

Witam, jam jest Nekrin de Nekrinius!

A może tak partyjke Hearthstone’a?

Doberek ^^ życzę miłego pobytu na forum :D

Tsu, zdecydowanie jrock, tego drugiego jakoś ciężko słuchać :)

Alison, fajnie, że ktoś też lubi te gry ^^

Yankesss, jasne, spróbuję sobie przypomnieć hasło, a jak się nie uda to mogę założyć nowe konto ;)

W Elsword grasz na amerykańskim czy europejskim serwerze?

Lubie grac w RPG najbardziej apierowe. ALe te z komputera to w Fable zawsze jakoś zły się stawałem xD
najbardziej lubię Fallouta 2 :D jest najbardziej RPGowy ze wszystkich RPG jakie wyszły na PC.
No i do tego Fallout jest Postapo :D

czemu ciężko? XD

Mistrz Rozpierduchy, bo w Fable bycie dobrym to żadna zabawa. I nie wiem czemu, ale o Falloucie słyszałam tylko z nazwy i z creepypasty, ale teraz wszyscy podniecają się trójka, wiec w końcu muszę zobaczyć. A w Elsword gram na polskim serwerze.

Tsu, tak jakoś po prostu mi w ucho nie wpada.

ej ja zawsze byłam dobra w Fable XD nie potrafię być zła w grach, ciągle chce wszystkim pomagać i oddaje dookola biedakom moje pieniążki XD

Ja teże na początku. Ale to taka frajda najpierw wybić wioskę a potem wykupić wszystkiego domy i zarabiać kasę :) I takie fajne rogi rosną.

Jeśli chodzi o Fallouta to nie trójka,a 4. A jeśli chodzi o poprzednie części są kapitalne. Mam wszystkie. Pierwsza część wyszła w 97 roku. Klimat, fabuła, system walki. To wszystko sprawiło, że ta gra stała się ponadczasowa. Skończyłem ją wiele razy.

Nie grałam, to nie ogarniam tych części, wiec przepraszam za pomyłkę. Ale na pewno zobaczę. Może jakiś filmik let’s play na YouTube też obejrzę.