Dzień dobry

Dzień dobry :-) przybyłam tu aby zagrać w pbfa :-D mam nadzieję, że będziemy się dobrze razem bawić!
A, no i jestem Joanna aczkolwiek wolę nie być tak nazywana i mam 16 wiosen ;-)

Moje ulubione anime to… etooo… Ehhh sama nie wiem T.T z tasiemców wielbię Bleacha no ale zapychacze… a z tych krótszych lubię oczywiście SAO i GGO (ALO do kosza!!! ble) ale bardziej przypadło mi do gustu Kaichou wa Maid-sama, Danganronpa, Pandora Hearts, Evangelion (starsza wersja) czy też (z zawstydzeniem wyznaję) Tokyo Mew Mew.

A muzyka… cóż, słucham co mi się spodoba, lubię dubstep i rocka choć za wiele nie znam w sumie… i kocham Indilę i Nine Inch Nails i Nightwisha i… o, i muzykę z filmów skomponowaną na przykład przez Hansa Zimmera.

Cześć,witamy w naszej forumowej rodzince!
Skąd jesteś?
Wielki plus za Pandore Hearts : >

Jestem z Mielca… takie nooo… takie zapupie troszkę

Siemanko wita kamkom
Patrzac na twoj gust muzyczne polece od siebie Instrumental Core
Zapraszam takze na serce naszego forum czyli czat

Ja… emm… raczej nie jestem zbyt gadatliwa…
A co do instrumental core… tak na szybko znalazłam to https://www.youtube.com/watch?v=1wtxnk5KE8s podoba mi się niezmiernie, jestem dźwięczna (wdzięczna ;-D ) za polecenie mi :-)

Siemanko!!! :)

Lubisz masło? D:

Witaj Asiu ^^
Jestem Mango i witam na forum. Na moje pytania odpowiedziałaś już, jednak jest jeszcze jedno nieporuszone.
Uprawiasz sporty?
A co do animców (właśnie oglądam Kaichou wa Maid sama :D więc) myślę, że się dogadamy :D
Życzę miłego czasu na forum i mam nadzieję, że zostaniesz na dłużej niż tylko na pbf :D

Witam, jam jest Nekrin de Nekrinius!
Niezmiernie mi miło że na mego PBFa przyszłaś, ciekawi mnie.
Skąd się o nim dowiedziałaś?

Siemanko :) niechaj ci się tu dobrze spędza czas :)

Masło lubię… najlepiej osełkę

Sporty tak… Na wf-ie jak muszę no i z rodzicami prawie co weekend w góry idziemy, znaczy się nic ekstremalnego zwyczajny spacerek…

O pbfie dowiedziałam się z facebooka… Fanpage jakiegoś anime to udostępnił… Nie pamiętam jaki… Dużo ich polubiłam…

Dziękuję, Mistrzu R. :-D

hejka no to też witam nową, z tej strony inna użytkowniczka się kłania, Dominika :)

Witaj Ros :) gadaliśmy już w sumie na czacie, ale mam nadzieję, że przyjemnie tutaj spędzisz czas grając w pbf-a, rozmawiając na czacie lub na TS. Grasz może w jakieś gry online ? Włączając nawet karty na kurniku, bo czasem sobie w nie pogrywamy :). Baw się dobrze Asiu ;3

Hej użytkowniczko Dominiko, to przyjemność Cię poznać :-D

Witaj Bytersie XD nie gram bo rodzice mi mocno ograniczają internet a czasem sam internet przestaje działać T.T ja jeśli chodzi o komputery i takie sprawy to jestem nooo… kiepska… jak mam internet to oglądam anime no i teraz jeszcze to forum… a jak nie mam co się zdarza zazwyczaj - czytam sobie albo chodzę na dłuuugaśne spacery oczywiście z uszami zatkanymi słuchawkami :-)

Ach taki standard co nie Rosy? Taki spacerek muzyczka i wszystko ma się gdzieś XD

No właśnie nie gdzieś… wszystko jest w środku i w najmniej spodziewanym momencie wychodzi i rozrywa wnętrzności

Hejka… dlugie spacery, muzyka… skad ja to znam xD

Mysle ze sie dogadamy ;)

Gadu gadu gadu… Nie jestem gadatliwa

Hmmm…w moim wypadku wbijam do innego świata i jestem odcięty XD
Nie zauważe jak ktoś do mnie podejdzie i powie 'hej, co tam?" xD

A ja? Mnie zauważysz? :C