Dzień dobry!

A więc tak…
Okej, mam poniżej 14 lat, mieszkam w Wielkopolsce. Anime oglądam już od długiego czasu, ale tytułów na mojej liście niestety jest dość mało (około 20 ileś?), ponieważ nie mam zbyt dużo czasu. Interesuję się zjawiskami paranormalnymi oraz świadomym snem. Lubię dużo rzeczy, takich jak urocze zwierzęta, no ale kto ich nie lubi? Moim hobby jest rysowanie, czym zajmuje się od 5 lat i nie zamierzam tego porzucić. W wolnym czasie lubię też pisać one-shoty lub jeśli mam wenę to opowiadania, lubię też RP’ować! Z muzyką jest różnie, ale głównie słucham Fall Out Boy, co do gatunku to często też słucham indie. Moimi ulubionymi anime jest Shingeki no Kyojin, Madoka Magica, Haikyuu!!. Oprócz tego jestem ogromną fanką Więźnia Labiryntu! To chyba tyle ode mnie, do zobaczenia!

Hej jestem Ayu i miło mi Ciebie tutaj powitać
Mam nadzieję, że ci się spodoba nasze szalone forum

Lubisz boczek?
Gdybyś robiła kanapkę z serem i szynką, najpierw położyłabyś ser czy szynkę? :DD

Witam serdecznie na forum. Zapraszam do udziału w rozmowach na czacie i konferencjach. Mam nadzieję, że spodoba Ci się u nas. Życzę Ci miłej zabawy.

Co sądzisz o poligamii?
Podasz mala?
Imię?
Potrafisz gotować np rosół?
Masz w sobie to coś?
Jeżeli Mogła byś Wybrać Między nieśmiertelnością a kontynuacją “wybielacza” co byś wybrała?
Widziałaś Zetsuen No Temepst? albo zankyou no terror? bądź Aldonoah? jak nie to polecam!
Jakiego Koloru masz włosy?
Waga?
Wzrost?
Nr PSL?
Masz coś przeciwko incestą i masochistą?
To tyle

Widzę, że lubisz RP’ować. Na czym? Piszesz/pisałaś wcześniej na jakichś blogach czy forach? Jak to odkryłaś, jaki typ RP lubisz, znasz coś co teraz żyje i nawiązuje do anime i nadprzyrodzonych. Opowiadaj opowiadaj. Nyaa~!

Witaj :)
Lubisz może masło/placki?
O czym pomyślisz najpierw gdy ktoś powie “cegła”(ale taka czerwona)? xD

Yo
Publikujesz gdzieś to co piszesz i rysujesz?

Ayame: Nigdy nie jadłam boczku, a szynki nie lubię, ale jeśli miałabym wybierać między tymi kombinacjami, to najpierw położyłabym szynkę, a następnie ser!

byters: Dziękuję bardzo!

Laxty: Do poligamii raczej nic nie mam. Mój MAL = http://myanimelist.net/profile/Hotushi
Na imię mam Jagoda, gotować niestety nie umiem!
Zależy co oznacza to coś.
Wybielacza? Nie rozumiem, ale nieśmiertelność mnie równie przeraża co śmierć.
Niestety, nie widziałam tych anime, ale dziękuję za rekomendację, na pewno obejrzę!
Mój kolor włosów to taki trochę dziwny ciemny blond. Waga wagą, ale tak czy inaczej idzie w dół. :) Dawno się nie mierzyłam, lecz mam około 163 cm wzrostu. Peselu niestety nie podam. :D Do incestów nic raczej nie mam, masochiści mnie trochę niepokoją.

Neko Majo - Lubię, RP’owałam jedynie z moimi przyjaciółmi, na żadnych forach i blogach niestety tego nie robiłam. Odkryłam to dzięki właśnie nim. Nie mam swojego ulubionego typu RP. ^^

TroLol - Za masłem nie przepadam, placki lubię! Pierwsze skojarzenie do cegły to duży, niedokończony budynek obok mojego domu. :D

Zetsubou Billy - Mam deviantArta, ale moja ostatnia publikacja prac była w grudniu 2015 roku. Tego, co piszę nigdzie nie publikuję, robię to dla zabawy i piszę dla moich przyjaciół. ^^

Witam cieplutko na forum ^^
Fajnie że przyszłaś … Lax w końcu nie będzie najmłodszy :v

W zasadzie rzadko zadaję jakieś pytania… A jeśli już to zazwyczaj te same co Ayame :P Podpowiem ci więc tylko że Kanapki robisz w prawidłowy sposób… A boczku koniecznie musisz spróbować !! Nie pożałujesz :3333 Tylko go najpierw podsmaż… I wrzuć do jakieś Jajecznicy czy cuś :3

No to i ja Cię witam na forum.
Masz dużego plusika za Madokę, osobiście uwielbiam tę serię (im więcej magicznych dziewczynek tym lepiej).

Mała ilość bajek w sumie o niczym nie świadczy - jesteś wszak młoda, masz jeszcze wiele lat na robienie listy i powiększanie swojej wiedzy z tego zakresu. A na tym forum są ludzie, którzy mogą Ci spokojnie polecać nowe tytuły. W tym zakresie ja bardzo chętnie Ci pomogę. Także jak coś, to pisz gdzie chcesz, możesz nawet na pw.

Wybielacz to Bleach

Nieśmiertelność cię przeraża? rozwiniesz?

Jak dla mnie jest ona czym co za wszelką cenę chciałbym posiąść

Hejcia :D kolejna co rysuje XD papier czy tablet? Daj deva dajjjj!

Laska2584 - Okej, może kiedyś spróbuję!

Mroczna - Bardzo dziękuję, na pewno się odezwę!

Laxty - Z drugiej strony nawet fajnie obserwować jak technologia się rozwija itp., ale trochę trudno sobie wyobrazić coś, co się nigdy nie kończy - będziesz żyć całą wieczność i nigdy, przenigdy to się nie skończy.

Eyirie - To i to. ;) Chętnie dam na pw.

Witam, przepraszam za spóźnione przywitanko :P Jeśli chcesz wiedzieć na kogo uważać w pierwszej kolejności, jest to Laxty, często zadaje podchwytliwe pytania :P Mam nadzieję że będziesz wpadać na nasze forum i uczestniczyć w rozmowach na chacie.

Wpadaj na czat!!! :DD .

Zgadzam się, wpadaj do nas na czat. I tak, koniecznie na Laxa uważaj, bo to nie tylko podchwytliwe pytania. A, i jeszcze na Elowetrosa, bo ten to już w ogóle.

Siemano, oglądasz jakieś seriale? Jeśli nie to masz - ode mnie. Uważaj na Laxa, to prawda, ale Elosiem nie masz się niczym przejmować, to że ktoś ma incest nie znaczy że jest zły.

Coś co się nigdy nie kończy jest straszne? raczej tak jakby pomyśleć o np torturach, ale czy wieczne życie jest straszne? raczej nie

Zależy od tego w jaki sposób spojrzymy na życie wieczne. Czy osiągniemy je dzięki technologii czy nie będziemy się wgłębiać w to, w jaki sposób moglibyśmy ją osiągnąć. Ale tak sobie pomyślałem, co by było gdyby ktoś nas ciągle zabijał, my co chwilę byśmy budzili się w innym miejscu, widzieli przysłowiowe światło, następnie budzilibyśmy się w laboratorium by usłyszeć jedno pytanie “co widziałeś”? Po udzielonej odpowiedzi, kolejna informacja “widziałeś za mało, odsyłamy Cię z powrotem”. Motyw zaczerpnięty z początkowej części książki, którą zacząłem czytać. Temat nawet ciekawy. Myślę, że jeśli chcecie go kontynuować, możecie sobie temat w offtopicu strzelić.

Do apelu Mrocznej dodam jeszcze jedną osobę. UWAŻAJ NA LASKĘ ^^

Airzel - Myślałam kiedyś nad The Walking Dead, ale jakoś nie mam czasu by to wszystko oglądnąć.

Laxty - To zależy kto jak na to patrzy. Ja na przykład bałabym się wiązać z ludźmi by wiedzieć, że oni za te kilkanaście lat umrą, a ja będę żyć i tak w kółko. Bałabym się znudzenia życiem, ale niemożliwe byłoby od niego uciec.