Dzień dobry! ^.^

Sizuo zdecydowanie, ale lubiłem całkiem obu panów - ich relacja była akurat najciekawszym motywem w anime moim zdaniem. Jeśli podobało ci się Durarara to możesz w ciemno obejrzeć sobie Baccano. Serie bliźniaczo podobne, tylko że Baccano moim zdaniem trochę lepsze :) Pozdrawiam.

Adahn - Baccano mam oczywiście na liście :3 Izaya, bo jego nastawienie jest okrutnie ciekawe i ciekawie okrutne. Natomiast w Shizuo nie rozumiem najbardziej nastawienia anty-Izaya od samego początku, jak ich Shinra przedstawił. A tą stronę znasz? http://dollars-bbs.org/ :D

Ja jestem laxty

Co sądzisz o poligamii?
Jakieś zainteresowania?
Potrafisz gotować (rosół)?

Laxty - hejo! Nienawidzę poligamii. Generalnie mam dziwną filozofię, nie widzę w związkach żadnego sensu, w “rozszerzonych” związkach tym bardziej ;P Zainteresowania: komputery, technologia no i oczywiście manga & anime. Jestem nudna, więc nic więcej. Rosół? Potrafię, ale dawno nie gotowałam. Za jakiś czas spróbuję, nie tyle rosół, co ramen sobie zrobić. Pochwalę się zdjęciem ^.^

Yo!
Sporo pytań padło więc nie będę… albo nie

Chcesz być Shinigami czy Jedi?

Witam powiedz coś więcej o programowaniu, co ty dokładnie robisz? Jakieś gry czy apki bardziej dla biznesu, żeby sobie koleś obliczył pole trójkąta i mu się ten trójkąt narysował z podpisaniami boków itp czy bardziej jakieś strony w HTML czy może się włamujesz na swój drugi komputer, żeby się chwalić, że umiesz się włamać?