Dziwna muzyka ;P

pół żartem, pół serio xD

1lajk

https://www.youtube.com/watch?v=0AWBf0hbeMU

1lajk

Znaczy ja wstawiłem swój kawałek w celu egoistycznego pochwalenia się - nie wiem czy to dobry materiał na pochwały xD. Jednak chętnie bym tutaj zobaczył sznur linków do chorych rzeczy :p

1lajk
1lajk

A co tam…
Komprex
Round Wave Crusher
FRN-G
Passenger of Shit
m1dy

z tych bardziej odjechanych:
Hanatarash
Atrax Morgue
Vomir
Ramleh
Dick Higgins

siedzę w tym od gimbazy, dużo słucham - możecie pytać

Pierwsze 5 szalone a pozostałe 5 utworów ciężko nazwać w ogóle muzyką :sweat_smile:Ben Frost. Serial Dark? Ktokolwiek? On tam OST zrobił, ja go poznałem szukając czegoś nowego(bo ileż można siedzieć w swoich wygodnych gatunkach?). Ten album nawiązuje do pewnego wiersza “The Second Coming”. Z resztą, głębię można znaleźć wszędzie, wystarczy tylko rozszarpać swoje serduszko :)

Stig Andersen-Jeśli graliście w takie perły jak INSIDE czy LIMBO od Playdead, wiecie z czym macie do czynienia.
To jest tylko filmówka, są 3 kawałki z Króliczkiem, są absolutnie mistrzowskie. Jednak nie polecam tego odpalać gdy kładziecie się do spania, serio serio. Królik może wam wpaść i zniszczyć wam marzenia.

Igorek to tak se fajnie gra, różne fajne rzeczy mają, elektronikę…death metale, kury grające na…

Widzę kolega ciutkę wyżej w Jakiś speedcore’ach/terrorach siedzi, to ja dorzucę coś od siebie w “tej” kategorii. Co prawda od gimbazy już w tym nie siedzę, jednak coś tam jeszcze pamiętam. Fajne czasy.


Stary kawałek, chyba ma z 8 lat? Za czasów gimbazy jarały mnie hardkore, spidkore itd, jednak ten jedyny kawałek został w mojej głowie, nie wiem dlaczemu.

No nie, o Łopacie zapomniałem.
1lajk