Elsword

Hejka! Poza oczywistym oglądaniem Anime, filmów na YT, graniem w Minecrafta i SMT III Nocturne, czas zajmuje mi także gra w Elsworda.

Zapraszam do wspólnej gry, a także do gildii którą założę jak już uzbiera się wystarczająca ilość osób.
Link do gry: http://pl.elsword.gameforge.com/

Kiedyś to trochę grałem… ale teraz ciężko by było wygospodarować trochę czasu :(

grałam w to kiedyś, dziwna gra ogólnie, ale ten polski, mnóstwo dzieci itp. mnie odrzucają lol.

Mam konto, grałem jakieś 2 miechy temu. Taki trochę p2w ale fajny.

Jakbyście kiedyś znaleźli na kanale Ruben1 niejakiego murloka1234 to napiszcie na szepcie ;D

wlazłam dzisiaj 5lvli i wyłączyłam…tak…

Narzekasz na polski język… Ja jakieś pół roku temu narzekałem na NIEMIECKI język postaci w grze. Teraz to już mi ten polski bardziej leży.

Nieee nie na język postaci - na język gry, bo przez to gra w nią mnóstwo dzieci :P
Ten angielski je zazwyczaj dość skutecznie odsiewa ahaha XD

Takie dzieci to przeważnie nooby przez ten polski. Potem łatwiej robić wyniki w PvP . A ile już grałem to nie widziałem jeszcze żadnego wpisu na czacie przystosowanego pod “Gównażerię” xD

Ja sama gram w Elsworda, ale jak to by powiedzieć tylko na Serwerze NA, tam jest fajnie, dużo ludzi, jest z kim grać w lochach nie to co wersja Europejska stworzona przez GF, którą nie cierpię i jakoś nie trawię tych Polskich głosów i Angielskich bo kiedyś grałam na PL i UK Elsie

Mam elfkę na 30~35 lvlu

Zawsze można wrzucić cheaty z głosami jakie tylko chcesz :D
Ja tak zrobiłam, ale Elsword nie zrobił na mnie dobrego wrażenia, wolę pokrewną grę Grand Chase. ^^

A i północno amerykański Elsword wkrótce będzie miał Adda dodanego do grywalnych

Wkrótce… U nas prawdopodobnie będzie za jakiś rok… Tak przynajmniej słyszałem

Z tego co zauważyłam Europejski Elsword ma nowe patche po Amerykańskim, ale mogą być niespodzianki.

według mnie możemy dostać to znacznie wcześnie. A to dlatego że coraz więcej europejskich serwerów gier, goni właśnie amerykańskie, zauważyłem to w kilku grach różnych producentów, więc miejmy nadzieje że i tak będzie z elsword :)

Ogólnie też wiem że Add ma być dość podobny do Eve. Jeszcze żeby znaleźli voice-dubbera który będzie biadolił po naszemu trochę zajmie. A jedna z moich znajomych wręcz nie może się doczekać aż wejdzie :D

Ja to też zaczęłam czekać na Adda sczerze mówiąc bo chcę uzyskać tę klasę w tej postaci:

http://elwiki.net/wiki/images/thumb/MMPortrait.png/450px-MMPortrait.png

A ja stworzyłem właśnie elie czy coś tam… i nawet fajną mam pasywke.

Postać ta jest strasznie podobna do Aeona z Castlevania: Judgment :o Tak wizualnie.