Emmm Siemka.

Cześć. Jestem cóż, BlackChess, działałem kiedyś na Wikach różnych anime(i nie tylko). Miałem wtedy po 15 lat(minęły ponad 3 lata), więc trochę szalałem, ale uważam, że już mi przeszło. Wiele się nauczyłem o ocenie anime od wielu doświadczonych(można powiedzieć że sławnych ale nie celebrytów np po filmikach Bukiego). Po koniec przeszłego roku rzuciła mnie dziewczyna z powodu jej przeprowadzki na drugi koniec polski. Ale to was raczej nie interesuję. Interesuję się anime oczywiście ale jak to przychodzi z wiekiem częściej czytam mangę, sam piszę opowiadania i powieści oryginalne, rzadziej fanficki. Uwielbiam fantasy i sci-fi, właściwie to ten rodzaj anime i mang czytam zdarza się też romans, komedia czy ecchi(tu jednak wolę te z fabułą). Co by tu jeszcze. Mam nadzieję, że owocną współpracę. Jeśli chodzi o to kiedy się zaczęła moja przygoda to 6 lat temu, koleżanka pokazała mi Vampire Knight uznałem, że anime to jakiś tani erotyk w wersji animowanej , bo tam cały czas dziewczyna we krwi prawie naga i jej romans z bratem i kolegą ale dotrwałem do końca.Odstawiłem to aż potem dowiedziałem się że mój ulubiony serial z dzieciństwa Pokemon(1-3 seria tylko), to anime i dałem im szanse, potem oglądałem wszystko jak leci. Większość choć nie wszystkie są tu: http://myanimelist.net/profile/BlackChess

Witam na forum Black, jam jest Yankesss!
Lubisz Sci-fi i fantasy? No to się polubimy ^^
A jakiej muzyki słuchasz, co?

Wszystkiego, oprucz Rapu w którym co 2 słowo to przekleństwo. Zależnie od chumoru i okazji słucham czego innego.

Z tej strony Louise ^^
Serdecznie witam na forum c:

Zero no Tsukanai mam obejrzane wszystkie sezony ;)
I równierz was witam.

Lukos bardzo serdecznie wita Cię na forum i zaprasza na nasz czat :)

Cześć!!
Witaj na forum, jakbyś czegoś potrzebował, to pisz :)

No to rozumiem że jak ja słuchasz wszystkiego byle by się spodobało XD

No dokładnie XD Nie ważne co jeśli wpada w ucho to się słucha, rock, metal, pop, disco polo, klasyczna nawet czasem choć głównie rock i lekki metal, zacząłem się interesować muzyką dzięki AMV więc cześciej to pop i Rock/metal tam przeważa jak i w moich gustach.

Hej siemanko, Levi z tej strony ;3

Miło mi cię powitać na forum i mam nadzieję że miło będzie nam się pisać na forum ;)

Pozdrawiam ;)

A słuchałeś kiedyś nightcore?

Skoro słyszysz w rapie tylko bluzgi to pozdro :/ No i zależy jakiego rapu słuchasz xD Tak czy owak witam Cię na forum soł macz. Chodzisz może na siłownię ? A może lubisz gotować ?

Witam… >.< My się już znamy xD

Siłownia jest dla słabeuszy im więcej w bicku tym mniej w głowie, przynajmniej według mnie. Poza tym nie powiedziałem, że nie słucham Rapu tylko, że nie lubię tego, w którym co 2 słowo to przekleństwa, a gotować lubię, często mi się zdarza.

Siłownia jest dla słabeuszy im więcej w bicku tym mniej w głowie, przynajmniej według mnie. Poza tym nie powiedziałem, że nie słucham Rapu tylko, że nie lubię tego, w którym co 2 słowo to przekleństwa, a gotować lubię, często mi się zdarza. A nightcore, nie słuchałem tylko nadal słucham. A co do Coco to tak już się znamy i bardzo mi miło.