Ewentualne spotkanie nad omawianiem tuneli w Wro

W Wrocławiu, jak w wielu innych większych miastach, które mają kilkanaście lat istnieje znana przypadłość, już pojawiająca się w Mezopotamii. Mianowicie na starych domach, buduje się nowe, nad starymi kanałami kopie się nowe kanały, jednym słowem robimy miasto na mieście. Wrocław na pewno ma trochę tunelów i takich ciekawych zakamarków. Nawet czasem widać, że dom był zbudowany na swych poprzednikach.

Czy ktoś miałby ewentualną ochotę spotkać się i porozmawiać na ten temat? Jest to pomysł, na który wpadłem, ze tak powiem kilka sekund temu. Mam eksperta, który by nas wprowadził w temat, ale sam osobiście nie jestem określony w czasie, kiedy miałbym taką ochotę spotkać się, by omawiać tunele.

Od razu zaznaczam, że dobrze by było, jakby ktoś się zdecydował i byłby termin, żeby ubrał się ciepło i porządnie, bo ostatnio pogoda kiepska.

Ogólnie też może po prostu ten temat służyć konwersacji. Swoją drogą stare budynki też mogą być godne omawiania.

Raczej niewielu będzie chciało jechać aż do Wrocławia aby pogadać a niestety niewielu z nas mieszka przy Wrocku chyba.

Ewentualnie Niko a ona zajęta ostatnio…

Ari, Lilka, Lusia.