Fairy Tail (2014)

Jest to kontynuacja Fairy Tail.

Natsu, Lucy wraz ze swoimi kamratami z Fairy Tail próbują ochronić świat przed groźnymi wrogami. Okazuję się, że jest coś jeszcze groźniejszego nić Czarne Gildie, smoki czy nawet Zeref, najsilniejszy czarny mag.

Po dobrej pierwszej serii spodziewałem się czegoś podobnego, ta seria mnie nie zawiodła! Dotychczasowe 15 odcinków oceniłbym na 7,5/10, kreska momentami jest niestety słaba.

15 odcinek jest meeeeeeeeeeega! Nie spodziewałem się szczerze tego, że jest ich dwóch i tej śmierci Lucy :/ Ohh coś czuję, że walka Natsu vs. Rogue w następnym odcinku będzie OP

jedyna rzecz na której się zawiodłem to muzyka. nie jestem tego pewien do końca, ale wydaje mi się że w 2-gim sezonie FT jest trochę mniej moich ukochanych kawałków z tej serii ;_;

Po obejrzeniu najnowszych odcinków stwierdzam, że seria nadal trzyma poziom i coraz częściej można się dosłyszeć czegoś w tle ;)

FairyTail jest moim ulubionym anime a natsu to mój ulubiony bochater na czele z songoku i luffy.

Dzieję się i to lubię w Fairy Tail, 19 odcinek epicki (uwielbiam jak łączą dobrą akcję z dawką humoru). Z niecierpliwością czekam na następny odcinek, w sumie tak jak z poprzednim sezonem warto poświęcić 25m sobotniego poranka ;D

Smoki, smoki, smoki… :D

Obejrzałem jakiś czas przed drugim sezonem, cały pierwszy… Porównując oba sezony stwierdzam że drugi trzyma poziom, a nawet go zawyża :D

Obejrzałem 6 odcinków tej serii i sobie jak na razie darowałem…oczywiście czytam mangę,która jest o niebo lepsza.

Nie mogłem doczekać się kontynuacji fair tail aż w końcu się doczekałem. Naprawdę polecam.

Drugi sezon trzyma poziom :D

Jestem na bieżąco z odcinkami są naprawdę fajne :).

Ja jestem na bieżąco tylko z mangą. Też się fajnie czyta.

No ja się trochę zatrzymałem ale Fairy Tail zawsze epicki i dużo zboczoności…ciągle pamietam tego smoka co zjadał ubrania XXXD

Tiaa to było świetne xD

Najlepsze to setki żołnierzy straciło całe ubranie a po środku nich z 3-4 dziewczyny nie pamiętam dokładnie kto wtedy tam był ale i tak XXXXXXXD

Nie pamiętam tego :o Ogólnie, FT jest zacne i śmiechowe xD

Satros trzyma poziom ale filery to masakra
Czytam mangę jestem zadowolony :D

Drugi sezon jest jest epicki ale te filery to masakra
Manga najlepsza kto czyta?

Ja czytam XD. Anime mi się na razie nie chce oglądać… Może potem pooglądam jak będzie więcej odcinków.

Nadal są filery w anime?