Flintstonowie

Flintstonowie, pierwotnie w Polsce pod tytułem Między nami jaskiniowcami (ang. The Flintstones) – amerykański serial animowany opowiadający o przygodach 2 rodzin jaskiniowców: Flintstonów i Rubble’ów. Serial jest oparty na sitcomie The Honeymooners – pierwowzorze polskich Miodowych lat.

Stara ale bardzo zacna kreskówka przy której nie jedną godzinę sb umiliłem. Grafika jak na tamte czasy była moim zdaniem bardzo dobra. Fabuła prosta codzienne życie rodziny jaskiniowców ale ile z tym było śmiechu prawda? Ode mnie 10/10

To chyba jakoś tak szło “Flintstone - cud rodzinka…”
Ojć prawda.
Niewinna bajeczka, przy której nie jeden raz można było się uśmiać.
Dino, kochany pie… pupilek, który zawsze skakał na swego Pana.
Nigdy nie zapomnę tego mamuta, co stał w oknie i robił za kran xD

I tak właśnie…https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/564x/55/bf/66/55bf66ab8b123dae5a2051915a3aa7e5.jpg

Bajka chyba legenda już. Wspominam bardzo miło, samą bajkę jak i oglądanie filmów “Flinstonowie” w rodzinnym gronie ;>

Flinstonowie są bajką, którą bez oporów pokazałbym dziecku (gdybym rzecz jasna je miał), kreskówka ta jest niezwykle sympatyczna, wspominam ją zawsze z pewną dozą nostalgii, jak chyba wszystkie produkty kulturowe, które miały dla mnie wartość kiedy byłem dzieckiem :).