Forumowa rodzina ^^

FORUMOWA RODZINA
Niektórym znany już wątek, który przestał istnieć z powodu okrucieństwa pewnego forumowicza T.T
Zasady:
[ol]
[li]Nie obrażamy siebie nawzajem, nie przeklinamy za dużo (XD), nie stosujemy przemocy, szanujemy siebie nawzajem, nasze poglądy, opinie itp!!![/li][li]Każda osoba chcąca dołączyć może napisać do mnie o tym na PW lub po prostu w poście, jednakże potem ma ten post usunąć; razem ustalimy jaką rolę w rodzinie będzie mieć ta osoba.[/li][li]Ja, jako osoba zarządzająca tą zabawą, będę co jakiś czas publikować opisy wydarzeń, jakie miały miejsce w naszej rodzinie (sugerowane: raz dziennie) oraz mieć ostateczne zdanie w kwestii tego co wolno a czego tu nie wolno.[/li][li]Zabronione jest tworzenie wątków poza główną akcją tej historii bez konsultacji ze mną XD[/li][li]Miłej zabawy!!![/li][/ol]
Teraz nasza rodzina jest mała, mieszkam ze swoim mężem - Yankisiem, córeczką Elizą i siostrzyczką - Kicią w pięknym domu nieopodal gór.

[MEDIA=imgur]TCyPtit[/MEDIA]

Jak się przypatrzycie to na rysunku trzymam Eiu za tyłek…XXXXD

Jestem taka piękna xD Wszyscy jesteśmy!
Chcę mojego męża Zetsusia ;D

Urządzimy wam ślub, dobra?

Kyaaa!
Jestem pewna, że Zetsu będzie zachwycony!

Ejli chciałbym dołączyć XD

A kim chcesz być?

Tym razem twoim bratem :stuck_out_tongue:

Dzień był bardzo upalny. Eiu ze swoim mężem Yankisiem i córeczką Elizą po śniadaniu poszli na spacer do parku, tam siedzieli do popołudnia bawiąc się razem i potem odpoczywając w cieniu na ławeczce. Po tej przerwie postanowili zjeść obiad na mieście; poszli do chińskiej restauracji radując swoje podniebienia cudownymi smakami. Zmęczeni wrócili do domu, położyli Elizę spać i sami również udali się na odpoczynek.
W tym samym czasie Kicia ze swoim świeżo poślubionym Zetsusiem siedzieli w domu, ciesząc się sobą nawzajem. Około południa przyjechał do domu brat Kicii i Eiu - Kiki. Razem ze swoją siostrą i szwagrem urządzili grilla w ogrodzie i zajadali się mięskiem. Zetsuś karmił Kicię a Kiki przyglądał się temu z ponurą miną, postanawiając wkrótce przestać być samotnym XDD

http://i.imgur.com/rRKYOtN.jpg

http://i.imgur.com/DLNSdos.jpg

Moja ukochana artystka, tak to bym mógł każdy dzień spędzać <3

Ja samotny jestem :stuck_out_tongue: przynajmniej mam napój i pomarańczową koszulkę :stuck_out_tongue: Trzeba se znaleźć dziewczynę…

(Ten wyraz twarzy zetsu XD XD XD)

Ja również, ukochany, ale czas razem BEZ dzieci i innych homo sapiensów również mile widziany byłby :stuck_out_tongue:
Cieszę się, że podoba,Ci się kolor, Kiki. Co jest z miną Zetsu??

Po prostu mnie jakoś tak rozbawia xd

Kyahahha, karmiona przez Zetsusia xD
To chyba kurczak xD lubię!
Świetnie to wyszło! Już się nie mogę doczekać dzisiejszego podsumowania dnia i kolejnych rysunków! <3

Ale chcecie to podsumowanie to możę proponujcie co robicie i bądźcie aktywni a nie żę będziecie tylko pisać gdy moja ukochana coś narysuje ;-l

No dobrze! To trzeba było tak od razu pisać xd… albo było napisane i przeoczyłam !!

Więc ja Zetsusiem, świeżo po ślubie w sumie, powinniśmy urządzić wesele!
Byliśmy podpisać papiery w urzędzie i złożyć wnioski, że się pobieramy trolololo.
Ślubu w kościele nie wezmę bo jestem agnostyczką xd
Proponuję, więc abyśmy wszyscy ładnie się wystroili i urządzili wielkie wesele. Ja na ślubnym kobiercu z Zetsu oraz moja siostra i druchna Ejri ze swoim mężem Yankim!

W domu od rana było głośno, panowałą nieco nerwowa atmosfera - przyjechał Youhei, wujek Kici i Eiu, i Raizer, brat Zetsusia. Eiu z Kicią były na zakupach, wybierały sobie sukienki na wesele Kici. Panowie w tym czasie sprzątali dom i ogród - nie protestowali, gdyż nie chcieli denerwować Kici, która była lekko drażliwa i podenerwowana przed swoją “wielką chwilą” XDD
CDN (czekajcie na obrazki Kici w pięknej kiecce XDD)

Kyaaaa! Jest tak magicznie! Już się nie mogę doczekać!

Denerwujesz się? XD Tylko szkoda że pana młodego jakoś brak tu T^T

Uciekł XD